Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti elítélitek a leszbikusokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a leszbikusokat vagy a biszexuálisokat?

Figyelt kérdés

Szerintetek a társadalom elfogadja ezt? Vagy esetleg a család vagy a baráti társaság? Ti miként vélekedtek erről?

Kérlek írjatok nemet és kort.



2014. aug. 4. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el őket, elfogadom, ha valaki ilyen szexuális beállítottságú, ők is ugyanolyan emberek mint én, megférünk egymás mellett, én törődöm a saját dolgaimmal, ők az övéikkel. N37
2014. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Engem semmi nem zavar, míg otthon, falak közt csinálják. De ugyanígy vagyok a heteroszexuálisokkal is.

Nem kell előttem titkolni, de reklámozni se. A tipikus b**is viselkedést annyira nem szeretem.

2014. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen elfogadom, nem tudom mi velük a probléma. Engem nem zavarnak, ők boldogok akkor nyugodtan.

Végig azért nem nézném, hogy az ágyban mit csinálnak, de attól még, hogy ilyenek lehetnek normális emberek, és ha az ismerőseim között lenne ilyen és jó fej lenne, szívesen látnám bármely baráti körben ahova én is tartozom.


Tehát nem ítélem el, nem tudom sokaknak miért kell ilyen ellenségesnek lennie.

Ami más tészta de a pedofilokat viszont szívből gyűlölöm, nehogy azt higgyétek, hogy mindenhez jó arcot vágok, azért vannak kivételek, de mondom a leszbikusság meg a biszexuálisság egyáltalán nem zavar.

2014. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én se ítélem el őket, csak kíváncsi vagyok más hogyan gondolja ezt.
2014. aug. 4. 19:59
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Jó látni ezeket a kommenteket.

Én is biszexuális lány vagyok.

2014. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A leszbikus és a bi lányokkal szemben elfogadó vagyok, nem ítélem el őket. Emiatt nem fordulok el senkitől sem. 24/F
2014. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Néha megfordul a fejembe, hogy esetleg milyen lenne lánnyal, de a fiúkhoz vonzódok. 17 éves lány vagyok. Azon gondolkoztam kesőbb ez esetleg kitisztúl, hogy most akkor mi van.
2014. aug. 4. 20:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amíg normálisan viselkednek és nem parádéznak, mint a melegfesztiválos majmok.
2014. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől nem változik semmi. Ha eddig is kedveltem, ezután is fogom, ha meg nem szerettem, ezután sem válunk puszipajtásokká.

Attól is függ, hogy milyen a környezete, pl egy szélsőségesen konzervatív, vallásos család valószínűleg nem nézné jó szemmel, aki képes az elfogadásra, annak ez nem jelent problémát.

2014. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

nem ítélem el őket, csak ne reklámozza

attól hogy felvállalja még nem lesz más, mint mielőtt elmondta volna, ezért nem is változna a kapcsolatom egy baráttal csak mert ő leszbi, biszex vagy meleg

meg a személyiség se ettől függ, így ettől szerintem el kéne tudnia mindenkinek vonatkoztatni (amíg a privát életüket nem reklámozzák, mert az lehet zavaró)

a társadalom számára ez egyre elfogadottabb

2014. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!