Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális és homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális és homoszexuális fiúk, ez hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés
Hogyan megy az ismerkedés? Van esély arra, hogy találok olyan srácot akit én megnézhetek mielőtt lesz vmi de nem kell kiadnom a képem? Érdekel ugyanis a téma.

2014. okt. 11. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindenki kivi arra h milyen a másik. :p

én se ismerkednék ha nem látom a másik fiút.

15F

2014. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről tegyél el...:D Olyan nincs hogy te zsákba macskát árulsz a másik meg nem ilyet sose fogsz találni maximum valami nagyon durva szélsőséget aki tegyük fel akárkit leszopna mert annyira nem válogathat a emberek között
2014. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bu zi oldalakon,vannak arcos képek.

ott, megkukkantasz valakit arc nélkül.

2014. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A meleg társkeresőoldalakon sokan raknak ki képet. Annyiban kitudod használni ezt, hogy csak alapból arra írsz rá aki tetszik, de kétlem, hogy bárki elkezdene veled ismerkedni anélkül, hogy küldenél neki képet.
2014. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azoknak, akiknek van képük, nem fognak veled ismerkedni, ha neked nincs... az úgy fer, hogy te is küldesz annak, akinek van.
2014. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok, de ha azzal én jót teszek neked, megnézheted, ahogy kiverem. Természetesen csak élőben.
2014. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!