Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hang szóró kérdése:

Biszexuális vagyok. Nem akarom elfogadni, és undorodom magamtól. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Pár éve vettem észre hogy nincs minden rendben. De a kamaszkorra fogtam. Már teljesen egyértelmű, hogy mindkét nem vonz. Mivel melegellenes vagyok megvetem magam. Vannak mások akik ezt a hajlamot el akarják nyomni magukban? Kérem jelezzék hogy nekik hogy megy? Tapasztalatok vélemények érdekelnek. Köszi.

2015. jan. 1. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eskündi mernék hogy előbb ugyanezt kérdezted más névvel.
2015. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
En nem vagyok így ezzel, mert nem vagyok biszex.
2015. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eskündi
2015. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Háháááá! A karma! :))
2015. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanez:( Utálom de mégis vonz... Elnyomásról olvastam tippeket de nem mertem...
2015. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Rengetegen így kezdik mint te. Idővel talán majd sikerül megszabadulnod ettől az érzéstől.

Ha nem sikerül majd te is kint leszel a melegfelvonuláson a szitkozódók között.

Ahogy már Freud is megírta: vágy-elfojtás-agresszió

Elnyomni nem tudod, mindig ott lesz benned.

2015. jan. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne undorodj magadtól! A vonzalmat nem tudod megváltoztatni, inkább élvezd ki, hogy mindkét kapura játszol:-) Elnyomni nem fogod tudni a hajlamot. Ha nem éled ki, csak frusztrált leszel ettől és még jobban kívánod majd.
2015. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
bárcsak ezt a kérdést az egyik homofób ismerősöm tenné fel :D
2015. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Felesleges ezt elnyomni mert csak magadban teszel kárt. Gondolj bele az összképbe: A Föld egy kis tűhegy egy óriási úszómedencében. Mire lenne az ténylegesen hatással hogy te mindkét nemhez vonzódsz? Az ilyen dolgok csak az emberi elmében rendelkeznek névvel, és ami rendelkezik névvel annak valahol vannak ellenzői. Ha ez a vélemény nagyon hangos, olyan is elkezdi szajkózni aki nem is ezt gondolja, csak azért hogy ne tartsák furcsának. Te miért hallgatsz erre a marhaságra? :)

Az ember (és még pl. a delfinek) nem csak a szaporodás miatt szexelnek, és ilyenkor miért nem lehetséges az amit te akarsz ott legbelül?

Csak nyugi!


19/F m

2015. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!