Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám nem tudja elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám nem tudja elfogadni, hogy biszex vagyok és párkapcsolatom van. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval:

Két hete összejöttem egy fiúval, akivel boldog vagyok. Eleinte úgy voltam vele, hogy nem szólok róla anyámnak, aztán valahogy kiharcolta magának, hogy mégiscsak elmondjam neki. Beszéltem neki a párkapcsolatomról meg a szexuális irányultságomról. Ettől kezdve folyamatosan azt kapom, hogy mindenki előtt ezzel akar engem lejáratni (durva, bántó megjegyzéseket tesz) pedig megkértem arra, hogy soha senkinek ne mondja el. Egyszerűen az irányultságomat is képtelen elfogadni, hiába mondtam neki hogy a lányokat is szeretem meg hogy én a 4 fal között akarok boldog lenni, nem pedig az utcán, mint a melegek többsége... Szeretem a páromat és ha arról lenne szó, hogy elhagyjam őt, akkor képtelen lennék rá. Ti mit tennétek a helyemben? (normális válaszokat várok)


2012. márc. 1. 18:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
Ha biszex lennék (Hál' Istennek hetero vagyok), akkor is lánnyal jönnék össze, mert "elvileg" akkor mindkettőhöz vonzódsz. Nos, ezt tenném.
2012. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De őt szeretem...
2012. márc. 1. 18:02
 3/26 A kérdező kommentje:
a magyarázat végén ott van hogy normális válaszokat várok...
2012. márc. 1. 18:06
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha nem tudod vele megbeszélni és ö se tudja felfogni akkor hagyd nincs értelme szűk látókörű . Majd ha egy lányt fogsz szeretni akkor azt mond el neki had örüljön.A mostani kapcsolatodról akkor meg ne beszélj vele vagy hazudd neki hogy szakítottatok vagy nem tudom ........

:) A szerelem vak... :)

2012. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
a szakításoson már gondolkodtam... de azt meg nem akarom, mert mi van ha sokáig fog tartani? Már így is feltűnt neki hogy csomószor eljárkálok itthonról...
2012. márc. 1. 18:21
 6/26 anonim ***** válasza:
55%

akkor hazudd azt hogy barátnőd van és ha látni akarja akkor kérd meg egy jó ismerősöd.

(Ilyenkor örülök igazán hogy az én édesanyám rendkívül elfogadó és ilyen helyzetben is mellettem lenne.)

2012. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Én sajnálom anyukádat őszintén ... Nem értem miért lett ez most akkora divat és nehéz számomra elhinni hogy ... Mellesleg egyetértek előzőkkel keress lányt és szerintem a másik éned is hagyd el ..
2012. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
sajna nem nevezném divatnak, hidd el h. évek óta változtatni próbálok a beállítottságomon, nem sikerül... már csak azért is mert többnyire a fiúk vonzanak. Persze ő úgy tudja, hogy a lányok érdekelnek jobban, mert különben még inkább képtelen lett volna elfogadni a dolgokat.
2012. márc. 1. 18:36
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki olyan amilyen!! Kérdező nincs mit szégyellned ne érezd magad rosszul mert mást szeretsz.Ha mindenki egyforma lenne egyformát szeretne unalmas lenne a világ:) Légy aki szeretnél ne befolyásoljon semmi :)
2012. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
elég nehéz olyannak lenni amilyen vagyok, ha képtelenek elfogadni a boldogságomat.
2012. márc. 1. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!