Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kérdés. Összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés. Összejöttem egy férfival, és megbeszéltük hogy lefekszünk. Előbb én leszek passzív, majd ő. De miután őt kielégítettem így is, úgy is meggondolta magát. A passzív szerepet nem vállalta. Titeket vertek már át így? 18/f

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy átvert. Ahogy te is írtad, meggondolta magát, lehet, hogy rájött, hogy neki mégsem klappolna a passzív szerep látva téged passzívként, vagy ilyesmi. De persze aljas húzás volt, hogy megbeszéltétek, majd mégsem ment bele.


De ha meg felelőségre vonod... Képzeld el a fordított helyzetet, meggondoltad magad te is, és mégsem akarod, hogy te legyél a passzív, mert félsz tőle, félsz, hogy fájna stb... de téged mégis ráerőltetnek.


Döntsd el, hogy beletörődsz, hogy meggondolta magát, viszont akkor te nem lehetsz aktív később se, vagy elvárod tőle, hogy tartsa be az ígéretét, viszont akkor neki lehet rossz. Jó döntés nincs. Remélem tudtam valamelyest segíteni. Majd a fejleményekről írj, kérlek!

2014. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy járhatunk, de a passzív szerep nem megy neki.
2014. okt. 28. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen átverés szerintem sem, csak berezelt.

Ha komollyá válik a kapcsolat, szerelmes lesz beléd, akkor majd vállalni fogja néha-néha. Másrészt ha szeretni fogod nem kényszeríted majd olyanra, amit nem akar.

2014. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy tapló. Ezért kell előbb aktívnak lenni. :)
2014. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De olyan jó teste van.
2014. okt. 29. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor ő lesz az aktív ennyi :)

Ha neked ez nem okés akkor tudod hol az ajtó hagyni kell akkor a fenébe :)

De ha te élvezted hogy a passzív vagy akkor járjatok ennyi

2014. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!