Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes lettem egy melegbe....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy melegbe. A kerdesem az lenne, hogy a melegek mit keresnek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon durvan beleszerettem egy meleg ismerosombe, ilyen szerelmes meg sosem voltam, reggeltol estig csak rajta jar az eszem, szep dolog lenne a szerelem de olyan erzes mintha kette hasadna a szivem mert valoszinunek tartom hogy meleg. Nem biztos, de en is es meg sok ismerosunk is ugy gondoljak hogy az, o viszont sosem mondta senkinek hogy az lenne holott 24 eves. Abban remenykedem hogy biszex. Nagyon joban vagyunk, de lepni nem tudok es nem is merek, mert igy hogy nem lehetek biztos abban hogy meleg vagy sem, nem tudom hova tenni a gesztusait. Pl.; mikor megdicser hogy milyen jol nezek ki.... Nem tudhatom hogy most mint no bejovok neki, vagy csak megdicser mint egy "baratno" :D


Minden esetre az erdekelne engem, hogy egy meleg ferfi mitol meleg? Nehez megertenem mert en sosem vonzodtam a sajat nememhez..De nem ertem hogy egy no egyaltalan miben kulonbozik egy ferfitol? Nem hinnem hogy csak azert melegek a melegek mert jobban szeretik a fazst Marpedig mi mas van amit csak egy masik ferfitol kaphat meg es en esetleg nem tudnam megadni neki?


Nekem nagyon kell ez a ferfi, voltam mar kapcsolatban de ilyet meg sosem ereztem senki irant. Ugy erzem mintha most lennek eloszor szerelmes, mert a korabbi szerelmek ehhez az erzeshez nem is hasonlithato. Nagyon bele vagyok bolondulva es barmit megtennek erte, es nagyon regota szenvedek mar es probalom elfelejteni de nem megy. Baratnoim azt mondjak hogy hulye vagyok es hogy ez gusztustalan, meg h gondoljak arra hogy egy maskk ferfi tologatja ot de eljutottam arra a pontra hogy meg ez sem erdekel :D



2015. febr. 24. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kerdezo... ha az utcan meglatsz egy ferfit, honnan tudod, hogy az ferfi? Mert nem hiszem, hogy meztelenul maszkalna nyilt utcan, es csak a himbilimbijerol tudtad megallapitani... egy ferfi es egy no rengeteg mindenben hormonalisan kulonbozik... kwpzelj el ugy egy meleget mint egy lanyt... ahogy te is irtad, te se tudsz a sajat nemedhez vonzodni (a nokhoz)... kepzeld, hogy o se tud a nokhoz vonzodni... lebutitva, egy ferfi testbe zart lany (de ez azert nem igaz, arra van egy kulon kifejezes, de igy talan erted a dolgot)... az a rajongas pedig ami fenn all nalad szerintem csak a tiltott gyumolcs szindroma... nem kaphatod meg, emiatt meginkabb kell. Kuzdd le magadban, ha felvallalta az illeto hogy meleg, nem valoszinu hogy vonzak ot a lanyok.
2015. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tiltott gyumolcs szindroma, mert mar joval az elott hogy "megtudtam" hogy meleg mar ezt ereztem.
2015. febr. 24. 23:52
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Te miért nem szeretsz bele találomra egy másik fiúbarátodba, aki ugyanúgy ember lenne, sőt ugyanolyan nemű? Mi a különbség közte és mások között? Csak neki legyen mindegy még az is, hogy milyen nemű vagy? Arról nem is beszélve, hogy olvasson a gondolataidban és tegye meg ő az első lépést.
2015. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Melegként tanácsolom, hogy szerintem felejtsd el... nő vagy, nem tud/fog beléd szeretni. Annyira egyszerű a képlet: férfi és egy másik férfit akar, nem pedig nőt! Nem értem, hogy miért vannak még mindig olyan kérdések, hogy lány létére azt hiszi a kérdező, hogy majd ő megváltoztatja a meleg ismerősét? :D


25F m

2015. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért vannak ilyen kerdesek mert "normalisan" a ferfinek egy no kene. Es ha egy no bele szeret egy ferfiba aki viszont csak a ferfiakhoz vonzodik az a vilagon a legrosszabb es legerthetetlenebb dolog. Eddig is ismertem melegeket es abszolut nem zavart vagy erdekelt hogy a sajat nemukhoz vonzodnak. Nyilvan, mert egyikuk irant sem ereztem semmit. De most hogy beleszerettem, szenvedek mert ennek nem igy kene lennie es ebben a szituban tehetetlen vagyok..
2015. febr. 25. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hány meleg van ezzel pont ugyanígy, mint te, csak fordított oldalról? A nagy számok törvénye alapján ez velünk sokkal gyakrabban esik meg, mint veletek... mint mondtam, felejtsd el és kész. Nem azon kéne magad rágnod, hogy meg tudod-e változtatni, hanem azon, hogy továbblépj. ;)
2015. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még vmi... valószínűleg nem ő az első és nem is az utolsó pasi az életedben, akit nem kaptál/nem fogsz megkapni, pedig te odavagy érte. Nála legalább már a legelején tudod, hogy felesleges magad strapálni érte, mert más kapura játszik. :)
2015. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazabol meg nem biztos hogy meleg, az is lehet hogy biszex de meg van egy csomo masik lehetoseg is de amit a megkevesbe tudok elkepzelni az az hogy hetero. Senki sem tudha biztosra a barati koreben mert sosem beszel rola, senkinek sem mondta meg, mi pedig nem szeretnenk rakerdezni, mert igy is ugy is szeretjuk es nem akarunk kellemetlen kerdest feltenni neki. Probalom elfelejteni de egyre rosszabb, mennel tobbszor latom annal erosebb bennem az erzes, es ahogy mondtam is, nem tudom hova tenni a gesztusait sem.
2015. febr. 25. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, csak én voltam mindig olyan önbizalomhiányos, hogy eszembe jusson, hogy még ha az én nememhez is vonzódik valaki, az nem garantálja, hogy éppen én lennék az esete?
2015. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt sokáig barátnőm, akit természetesen szerettem. Mikor még együtt jártunk, összehaverkodtam egy sráccal. Olyan különös kapcsolat alakult ki köztünk, amit el sem tudtam volna képzelni. Rájöttem, hogy amit a barátnőm iránt éreztem az csak sima szeretet volt, egyáltalán nem szerelem.

Nem csak a testi kapcsolat számít, nem ettől meleg egy meleg.

2015. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!