Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk ha a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk ha a kapcsolatban az egyik fél nem szerelmes?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a barátomba.

De tegnap elmondta hogy ő nem igazán érzi magát szerelmesnek.

1 hónapja vagyunk együtt,meg is változott..

Tudom hogy nem lehet parancsolni az érzéseinek,ő sem tud én sem.

Nagyon el vagyok keseredve..


2014. nov. 21. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 hónap után ne keseregj hanem lépj tovább! Majd lesz olyan aki szerelmes beléd!
2014. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ezt nektek kell tudnotok. Beszéljétek meg, hogy mit szeretnétek; próbálkozni tovább, hátha javul a helyzet vagy inkább most abbahagyni, hogy hozzátok jobban passzoló párt találjatok?
2014. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rögtön abba kell hagyni. Tapasztalatból mondom
2014. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor minek van veled?
2014. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szeretem őt..és ahogy állítja ő is engem...:(

Mondta,hogy nem akar elveszíteni..meg hogy ha nekem így meg akkor folytassuk a kapcsolatot.. :(

2014. nov. 21. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Szeret, de nem szerelmes, viszont nem akar elveszíteni...

Talán inkább nem akar egyedül maradni. Durvább esetben addig kellesz neki, amíg nem talál jobbat.

2014. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek :(
2014. nov. 21. 16:54
 8/11 anonim ***** válasza:
A szerelem csak egy ostoba illúzió,ami idővel elmúlik.Én se vagyok szerelmes a barátomba,mégis szeretem őt,és vele akarok maradni,amíg csak lehet!Életembe egyszer voltam szerelmes,remélem soha többé nem leszek az!
2014. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta,hogy az előző kapcsolatában összetört a szíve..és lehet az az egész erre megy ki..:(

hogy nem akar csalódni vagy fél ...

mondtam neki hogy ha nem zárja le magában akkor sose lesz barátnője..

2014. nov. 21. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vagyok szerelmes a férjembe, de hogy ez az érzés kialakuljon, ahhoz azért kellett néhány hónap, egy hónap után még én is bizonytalannak éreztem magam.

Sajnos azt nem tudom, hogy a barátod beléd fog-e szeretni valaha, de nyilván szeret és ragaszkodik hozzád, ezért nem akar elveszíteni.

Egyik lehetőség, hogy adtok még egy kis időt ennek a kapcsolatnak, hátha benne is kialakul valami, de ennek az a kockázata, hogy ha mégsem, te pedig idővel még jobban beleszeretsz, méginkább fájdalmas lesz neked.

Másik lehetőség, hogy elfogadod így a kapcsolatot, vannak, akik szerelem nélkül, de szeretetben, tiszteletben élnek együtt és elégedettek az életükkel.

Harmadik lehetőség, hogy úgy döntesz, neked ez nem elég, szakítotok és vársz valakire, akivel kölcsönösen egymásba tudtok szeretni.

2014. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!