Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vonzódom a mind a két nemhez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a mind a két nemhez, de szeretnék most lánnyal is együtt lenni. Valaki?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy eddig csak fiúkkal voltam szexuális viszonyban. Lányokhoz is vonzódom, csak még nem tudtam eljutni egy lánnyal odáig hogy szexeljek vele. Viszont most szeretném egy lánnyal a szüzességemet elveszíteni, mindenféle kötöttségek nélkül. Olyan bevállalós nem félős budapesti lányt keresek aki szereti a biszex fiúkat, és bevállalja a szüzesség elvételt. Nem keresek prostit pénzért! Én egészséges vagyok, nincsenek nemi betegségeim. Várom a levelet. :)


23/F.


2015. máj. 18. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes csajozási taktika! :D


De szerintem nem jön be. Majd mit gondolsz? Valaki ír, hogy menjetek szexelni? Maximum pénzért... ingyen aztán így nem kapsz.


Szedj fel egy csajt... és élőben, akkor elhiheted haza.

2015. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na az utolsó az meg gerinctelen.. Szedj fel te így.
2015. máj. 18. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

?


elviheted* elírtam, de mindenki így csinálja, élőben még vannak erre vevő lányok is, de itt... gondolj már bele. Hány szerencsétlen van gyakorin? Honnan gondolják azt, hogy te nem egy vagy a sok közül?


Szerinted nekik puhap@csre van szükségük, vagy egy férfira?

2015. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg akkor húzzál innen a pics@ba, ha nem tetszik valami...
2015. máj. 18. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig csak seggbe raktál férfiakat, mi garantálja, hogy a puncit élvezni fogod? Vagy a lányoknál is a segget akarod? Akkor meg minek a lány? Ott vannak a pasik.

Amúgy szerintem simán vannak olyan lányok, akik gerjednek az efféle dolgokra. Én szeretem, ha uralkodnak rajtam, de valamiért azt is szeretem, ha én vagyok az, aki bevezeti a másikat az élet nagy rejtelmeibe. :D

Ha itt nem is, de esetleg valamilyen havernővel, vagy mással simán elveszíteheted a szüzességed. Mármint azt a szüzességed, amit a lányoknak tartogattál, vagy mi.

2015. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ekkora paraszt vagy, nem csoda, hogy még nem találtál csajt..
2015. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De pont ezaz, hogy itt csak az életképtelen srácok írnak ki ilyen kérdést. Elmondom mi itt a valóság.


Sosem voltál se meleg, se biszex, csak kitaláltál egy háttértörténetet, hátha így majd valaki rádír.


Vannak kapcsolatok, amik itt jönnek össze, de nem így, és nem kérdésfeltevéssel.

2015. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!