Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elfogadott dolog az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadott dolog az ha egy lánynak vőlegénye van de közben lányokkal is együtt van persze csak szexuálisan?

Figyelt kérdés

23N


Ui:Jók ezek az új kategóriák..


2015. máj. 14. 16:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elfogadott, ha a vőlegény elfogadja, másnak meg semmi köze ehhez.
2015. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Persze, csak az a bunkóság ha a vőlegényt kihagyják belőle:D
2015. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Én megengedném a barátnőmnek. Ez nem számítana megcsalásnak, inkább cuki. :D 21/F
2015. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
És ha a vőlegény lesz0pna egy-két srácot még esküvő előtt? Az is cuki nem?:DDD
2015. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
4 Prűd vagy. :D
2015. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom:( Esetleg valaki megb@.szna férfi létemre, hogy fejlődjek?
2015. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6. Csak ha te is engem. :)
2015. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
nincs vele semmi probléma, ha a vőlegény tud róla. Szerintem még izgi is.
2015. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Vannak olyan srácok akiket ez annyira izgat, hogy próbálják rávenni a barátnőjüket, hogy az ő kedvükért csinálja. Persze ilyenkor ők is jelen szeretnének lenni, de nem akarnak feltétlenül beszállni. Azért az gyakoribb, hogy ez egy pasinak csak úgy bejön. Ha a fent említett két csoportba tartozik a vőlegény és tud róla, akkor oké. DE nem kell reklámozni bár gondolom ez egyértelmű ;) Társadalom még nem annyira akarja elfogadni, de fiatalabbak körében már inkább okés.
2015. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha szerelmes lennél a vőlegényedbe, nem lenne szükséged lányra is, még ha biszex vagy akkor sem. Vagy tévedek?

Gondolom jobban élvezed a szexet azzal a lánnyal, mint a férfiakkal, különben miért csinálnád?

Szükséged van rá igaz? LEgalább néha. És miért? Mert izgatóbb, nem? Ha a férfiakat szeretnéd jobban, akkor miért kéne egy lány is? Persze csak szexuálisan:)

Mi erről a véleményetek?

2015. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!