Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen az mar hogy hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az mar hogy hetero letemre tul surun almodom azt hogy egy masik fiu jol leszop, ez miert lehet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
hát valószínű nem vagy heteró...én még sosem álmodtam, hogy más fiu szop le...olyat igen, hogy én magamat, de az is elég kínos volt :D
2015. máj. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan #1-es ne légy már ilyen sommás, leegyszerűsítő, félrevezető, tudálékos, lefikázó..... !!!!!
2015. máj. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Búza -e vagy? Amúgy fel vagy még?
2015. máj. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
kedves 2# ezen nincs mit bonyolítani aki faszról álmodik, az nem hetero... ne hidd azt hogy elítélem, csupán megállapítás
2015. máj. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Kiveve persz ha az illeto csaj... Nem? :D kedves elozo :)
2015. máj. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok zagyvaságot álmodunk, kérdés az hogy ébren engenéd e?
2015. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#1 Értelmes...


Én valamelyik nap azt álmodtam, hogy elütött egy kocsi, mégsem kívánom ezt magamnak.

2015. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5# hogy lenne már csaj? :D ha arról almodik, hogy leszopja valaki, akkor egy lányon nem nagyon lehetne mit leszopni :D
2015. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
#7 istenem olyan gyökér vagy. Az, hogy elüt az autó meg hogy leszopod magad vagy téged egy másik srác, egyiket se szeretnéd. De rohadtul nincs köze egymáshoz a kettőnek. Ha elüt egy autó akkor ha szerencséd van túléled, amúgy engem már ütött el, és nem lettem meleg....viszont ha az történt volna meg, hogy magamat szopom, vagy egy másik srác veszi be, akkor lehet, hogy meleg lennék
2015. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vagy ha kívánnád magadnak, hogy leszopjanak akkor meleg vagy. Ha viszont azt, hogy egy autó üssön el, akkor meg csak simán hülye...a hülye meg a meleg, közt van különbség ;)
2015. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!