Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az hogy 16-17-18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 16-17-18 LÁNY diákok 'szerelmesek' a tanárNŐjükbe?

Figyelt kérdés
a lanyoknal ez valami anyakomplexus vagy mi? Egy csomó diáklány vonzalmat érez a tanárnője iránt.

2015. jún. 5. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ezt miből gondolod? Egy csomó diáklány mesélt erről? Vagy tanárnők mesélték, hogy egy csomó diáklány szerelmes beléjük?

21é.bi.lány

2015. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem de egy csomó ilyen kérdést írnak ki gyakorira
2015. jún. 5. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

ennyi idős fiúk kb. ugyanebben az arányban zúgnak bele a tanárnőkbe, illetve, heteró csajok/meleg srácok is a férfi tanárokba.


nem feltétlen anyakomplexus, sok esetben ezek a tanárok huszonévesek...habár reálisan megnézve a másik oldalról nem valószínű, hogy lesz belőle valami, meg kiskorú, meg a diákja.


Viszont felnőtt példakép, gyakori beszélgetés, a koruk belieknél fejlettebb test... ez egy tomboló hormonháztartással kombinálva noná hogy beindít dolgokat.

Bár a legtöbb tini álmodozik ezekről a tanárokról, ténylegesen még nem nagyon érett egy kapcsolatra, különösen nem korkülönbséggel.

2015. jún. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a normalis valaszt:) ment a kez
2015. jún. 6. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Gyakran nézegetem ezeket a kategóriákat, de nem tudom hol láttad te a csomót.
2015. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen nekem is bejöttek a tanárnőim, de ez nem szerelem, hanem hormonok. :) Ehhez képest aztán 24 évesen Összejöttem az egyik egyetemi tanárnőmmel. :D
2015. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
91%
Hat basszus ha jol nezki akkor nekem is tetszene es vonzodnek hozza de..kozeoiskolakban talan elo fordulnak az ijenek de nalam meg nem fordult elo
2015. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ironhide12 válasza:
24%
Ez fiú esetében azt mondom normális mert a hormonok meg minden de lányoknál ez nem természetes véleményem szerint .... Ez milyen lenne fordított helyzetbe a fiú diákok "szerelmesek" a tanár ÚRBA ????
2015. jún. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Talán a diáklány a domináns személyiség, és a tanárnő a törékenyebb?

Vagy eleve biszexuális és leszbikus. Ennyi erővel egy homo fiú is belezúghat a tanár úrba.

2016. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!