Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek kiábrándító, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kiábrándító, hogy jóval húszon túl tudatosul bennem a biszexualitás fogalma?

Figyelt kérdés
Némi sejtésem volt már korábban is erről, de igyekeztem magamba fojtani a feltörekvő érzéseket, mert azt hittem, hogy mindössze valamiféle pubertáskori hóbortról van szó. Különösebb árulkodó jelei sohasem voltak, ezért nem különösebben foglalkoztam a témával. Sajnos az érzelmeknek nehéz parancsolni, így az idő múlásával kénytelen voltam belátni, hogy ez több mint egy fiatalkori rögeszme. Semmiféle szexuális kapcsolatom nem volt még srácokkal és jelenleg sem erről ábrándozok, hanem sokkal inkább szeretném megtapasztalni, milyen egy másik fiú közelsége, akivel kölcsönös a szimpátia. Esetleg hasonló beállítottságú emberekkel megismerkedni, nemtől függetlenül. Remélem lesz aki megért és el tud látni tanácsokkal! Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 17. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes helyzet :) én 14 éves fiú vagyok és már 2 éve tudom magamról, hogy jobban vonzódok a fiúkhoz, mint a lányokhoz, de csak néhány hónapja tudatosult bennem, hogy biszex vagyok. Elméletileg már születésünk óta azok kéne legyünk :) hát nemtudom mit mondjak :) különös
2015. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, látszik az írásodból hogy tipikus lúzer vagy, akinek nincs semmi önbizalma, magabiztossága, és gyakorlatilag semmire sem jó, semmiben sem jó.


Nemhogy a fiúk terén, még a csajok terén sem értél el semmit. Teljesen felesleges ilyen hosszan mellé beszélned, egy vesztes vagy, és kész.

2015. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény, ami sajnos azt bizonyítja, hogy magadból indulsz ki! Azért köszönöm! :)
2015. jún. 17. 23:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne is törődj vele! Csak veszekedni akar.

Vállald az érzéseid :)

2015. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó!

Az írásod kezdőbetűjéből már kitűnik, hogy egy idióta vagy, akinek semmi köze sincs az élethez.

Sőt akkora idióta vagy, mint a kérdező, de mivel ezt nem mered beismerni magadnak, ezért megvéded a kérdezőt, hogy még véletlenül se ismerd be, hogy mekkora idióta bunkó vagy.

2015. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves utolsó! Szerintem elég nyomorúságos kis életed lehet, ha a napi elfoglaltságod abban merül ki, hogy ezen az oldalon net betyárkodsz! Semmi probléma nincs azzal, ahogy a kérdező fogalmaz. Neked elsősorban saját magaddal van problémád. Szinte biztos vagyok benne, hogy barátaid sincsenek! Gondolkozz el a remete életmódodon mielőtt másnak osztod az észt, amiből egyértelműen neked kevés jutott. :) Szánalom a köbön! :D
2015. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!