Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy meleg kapcsolatban miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg kapcsolatban miért van szükség férfi és "női" szerepre ha mind a ketten férfira vágynak?

Figyelt kérdés
Nem értem miért vannak szerepek egy meleg kapcsolatban. aktív, passzív, melyik játsza a nőt éppen.

2015. jún. 21. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert az egyik férfitól szeret kapni, a másik férfinak szeret adni. Pofon egyszerű.
2015. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem férfi-női szerep, hanem aktív-passzív. Van különbség hidd el.

Van, aki inkább adni szeret, van aki inkább kapni, de ez a szexben semmi kötelezettséget nem ír elő, az a fontos hogy mindkét fél jól érezze magát.

2015. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig vannak úgy a szerepek,ahogy gondolnád. Egy feminin meleg is viselkedhet aktívként a párkapcsolatban,míg egy maszkulinabb femininként.


De van, hogy mindkét fél mindkét szerepet "játssza",bár ez nem jó megfogalmazás. Az is jó,amit az első ír, hogy egyik férfinak szeret adni,másik kapni.

2015. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
No meg lehet hogy időnként szerepet cserélnek. Hol az egyik gyakja a másik valagát hol a másik az egyikét :D
2015. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ftf1983 ***** válasza:
100%
Azért, mert a szexben van aktív és passzív szerep még nem jelenti azt, hogy ez férfi és női szerepet jelentene. Nem egy olyan példa van, hogy a szexben passzív fél a hétköznapokban inkább a férfi, azaz szerel, intézi az ügyeket, az aktív pedig vezeti a háztartást. Szóval helytelen a meleg kapcsolatokban férfi és női szerepekről beszélni.
2015. jún. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Béla211 ***** válasza:
100%
Ez így van.Nálunk is így van általában én vagyok az aktív de néha van más kép is. De inkább a párom intézi az ügyeket banki számla meg ilyesmi.Meg ő festette ki a lakást én meg takarítottam utána. De mosogatni ő szokott, mert azt nem szeretek:D Én meg vasalakok ,mert azt ő nem szereti. Ez vegyes legalábbis nálunk.
2015. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
boaaaa
2015. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!