Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfinak mire van...

Nyilas férfinak mire van szüksége egy hosszabb kapcsolatban? -őszintén

Figyelt kérdés

Többször azt vettem ésre, hogy szinte csak a külsőre adnak, nem képesek azt sem elviselni, ha a melletük lévő nő nem mindig van top formában, s meglep az, amikor éppen a legkeményebben irányitó és ellenőrző nőkkel jönnek össze ők, a nagy független tipusok ...

Köszönöm szépen a komoly válaszokat.



2014. dec. 24. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En nyilas nokent azt mondom h leginkabb a szabadsagra vagynak, arra h ne korlatozzak oket.
2014. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha együtt vagy valakivel, vagy tetszik valaki, és nem TE vagy az, akire szüksége van az összes tulajdonságoddal és hibáddal együtt, akkor kit érdekel hogy mire/kire van szüksége?
2014. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, az eddigi válaszokat.

1-estől kérdezném még: hogyan lehet ezt megoldani vele kapcsolatban, mármint a függetlenséget? Van pár b.nőm, akiknek Nyilas volt a pasijuk, mindegyik azt mondta, hogy megcsalta őket, pedig sok mindent megtettek érte, külsőleg-belsőleg is, sok buliba, kirándulásba is elkisérték őket.

2014. dec. 24. 23:05
 4/11 anonim válasza:
Én is nyilas nő vagyok. "Sajnos" így van, a nyilas jegyűek nagyon szabad szelleműek és ha nem maximálisan boldogok a párjuk mellett, akkor hajlamosak a megcsalásra is.
2014. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Ez most lehet durván sokkolónak hat. Ugyanaz kell neki, mint a többi pasinak.

Törődés, szex, intimitás és bizony kell valamennyi szabadság is.


Semmi agyatlan horoszkóp nincs benne.

2014. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Őszinte, komoly válasz, tessék:

Nem itt kérdezni, nem Napjegy alapján kérdezni, megbízható asztrológust keresni, szinasztriát csináltatni pontosított képletekkel. Mert ez így nevetséges, ne haragudj: "egy Nyilas férfi..."

2014. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:-)Szoval a fuggetlenseguket arra ertem, hogy elengeded oket bulizni, nem feltekenykedsz, nem gyanusitgatod, nem kered szamod....es fura de tudnak nagyon husegesek is lenni:-)))


Szimplan arrol szol a dolog, h bizz meg benne teljes mertekben es ne akard magadhoz lancolni:-)

En mar 10 eve monogam vagyok, ok, most eppen nem, de alapvetoen 2 hazassagot kibirtam megcsalas nelkul ami nalam hatalmas teljesitmeny:-)))


Joooo ok a masodikba egy megcsalas becsuszott, de ez mas teszta:-))A nyilasok konnyen elunjak magukat, szoval nekik mindig kell valami ujdonsag, zsongas, pezsges, meglepetesek (nem feltetlenul ajandekok hanem inkabb spontan dolgok:-))


Egyebkent szeretik ha gondoskodnak roluk, pl:foznek rajuk, ilyesmik.Ertekelik nagyon.Baromi oszintek, nem igazan elnek kettos eletet ha megcsalnak akkor csak akkor hagynak el ha szerelmesek lettek a masik felbe, egyebkent inkabb bevalljak.


Szoval ha tudsz neki otthint biztositani es erzi, hogy nem fuggsz tole es nincs rajta meg plusz felelosseg akkor siman kepesek leelni valakivel husegesen egy eletet.


De teny,h eleg csapodarok:-))Az Oroszlanok is hasonloak, ezert jonnek ki jol egymassal:-))

2014. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ellentétek állítólag vonzzák egymást. Nyilas pasi mellé egy munkáspártos asszony dukál. Hagyd a horoszkópodat a csába, és bízz magadban. Ha megcsal, elkurtál valamit. Vagy azt hogy szóbaálltál vele, vagy hpgy később sem tűnt fel mekkora tahó. Esetleg a pénze kellett? Akkor meg is erdemelted.:)
2014. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

Mire?

KIRE?

.

Ha hetero: egy nőre; ha homo: egy másik férfire...

2014. dec. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
CSak nem komolyan gondolod hogy van jelentősége a horoszkópnak? Akkor ezek szerint csak " 12 " féle ember létezik. Azt már régen megállapították hogy az ilyenekbe mint horoszkóp. álom , szellemek, jóslás, a gyenge ideg rendszerű, instabil emberek hisznek. Vagy bele magyarázzák a saját idétlen, elszúrt életüket. Nincs bennük racionalitás, semmi ami a normális élethez kell.
2014. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!