Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit akar tőlem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar tőlem és meddig akarja ezt így folytatni? 22/L

Figyelt kérdés
Két hónapja randizok egy külföldi sráccal, aki itt él Magyarországon. Azt mondta, hogy nem szerelmes belém és nem akar komoly kapcsolatot. Többször beszéltünk arról, hogy ki mit szeret a másikban és ő mindig azt mondja, hogy nagyon kedvel engem, mert jólelkű vagyok, kedves és okos. Emellett persze szexelünk is, gondolom tetszem neki külsőleg is, mert mindig nagyon rám van gerjedve. De ő azt mondta, hogy elsősorban a személyiségemért "szeret". Egy barátnőm szerint ez csak duma és ő csak szexelni akar. De én nem hiszem, mivel én tényleg kedves és segítőkész vagyok. Pl. szoktam neki főzni, ha jön hozzám, meg ápoltam, amikor beteg volt. Az első egy hónapban tényleg csak szexeltünk, de azóta egyre többet beszélgetünk, sétálunk, vagy nézünk filmet együtt. Legutóbb pl. főzött nekem. Szóval most már tartalmasabb a dolog és egyre jobban ismerjük egymást. Én igazán kedvelem őt, valószínűleg belé is tudnék szeretni, de nem merek, mivel megmondta, hogy ő nem akar semmi komolyat és nem is szerelmes. Ráadásul kicsit cifra a történet, mert nem túl stabilak itt a papírjai és mondta, hogy meg kellene házasodnia, hogy kapjon rendes vízumot. Azt nem mondta konkrétan, hogy el akar venni. Rákérdeztem, hogy csak viccel-e ezzel a házasság dologgal és azt mondta, hogy félig meddig igen, mivel nem tartja jónak, hogy valaki a vízum miatt házasodik, de lassan úgy látja, hogy ez az egyetlen megoldás, hogy stabilizálja a helyzetét. Amúgy én úgy érzem, hogy ő alapvetően egy rendes srác, csak hát fiatal, élni akar és mivel jól néz ki, meg is teheti. Szóval mit gondoltok, mit akar tőlem és meddig mehet ez így? (én jól érzem magam vele, szóval még egy darabig biztos nem akarok kilépni ebből a helyzetből)

2014. márc. 24. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Olvassa el a g... ci
2014. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem nála is kezd komolyodni a dolog..
2014. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd komolyan. Kicsit kiérződik az írásodból,hogy te is érzed,a háttérben célok húzódnak meg.

Amúgy,hány évesek vagytok?

2014. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PearlDiver ***** válasza:

Hát abba nyilván ne menj bele, hogy csak azért házasodj össze vele, mert kell neki a vízumhoz... ha jó nektek így, hát csináljátok, de amíg nem tisztázódik a helyzete, ne kötelezzétek el magatokat egymás felé, mert nem fogjátok tudni függetleníteni az egészet a külső kényszertől. Persze ha közben beléd szeret, és kialakul egy stabil kapcsolat, akkor más a helyzet - de házasság előtt szerintem szükség van legalább 2 év együttjárásra, különben könnyű melléfogni.

Szóval ha jelentesz neki annyit, akkor oldja csak meg szépen más úton a tartózkodási engedélyt, mert így nem igazán van köztetek egyenragúság.

Amúgy aki nem akar komoly kapcsolatot, az semmiképp ne házasodjon, csak sírás lesz a vége.

Remélem jól fogtok dönteni, ha arra kerül a sor!

24F

2014. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából érthető miért mondta, hogy nem akar semmi komolyabbat....mert azt érzi, hogy nem lehet hosszú a kapcsolat és mossa kezeit....ergo előre lefedezi magát ha mégis odébbállna!!!

Úgy gondolom, hogy nem egy szélhámos valaki....elég őszinte volt a helyzetét illetően...nem tudja mit hoz a jövő és nem szédít Téged. Nem értek a vízum dolgokhoz, de elképzelhetőnek tartom, hogy ideiglenes vízuma van és ha lejár akkor vagy házasodik vagy visszamegy.

Ami biztos, hogy még nem hozta meg a döntést mit is akar, és nagyon jól látod a helyzetet....élni akar és nem akarja elkötelezni magát. Kényszerhelyzetbe van és meg kell hoznia egy kényes döntést....Te ne erőltessed a segítségedet....ha Ő elő áll a témával akkor gondolkodj el a lehetőségeken és hogy segíteni akarsz-e rajta.

Ha belemész ilyen szituba, akkor mindenképpen beszélj előtte egy ügyvéddel és kössetek házassági szerződést... anélkül semmiképpen ne menjél bele a dologba!!!

2014. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!