Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi lehet inkább melegesebb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lehet inkább melegesebb és heterosabb?

Figyelt kérdés
Remelem értitek, kapcsolatra gondolok, hogy van olyan aki inkább lányokkal van kapcsolatban, srácokkal csak testi. És fordítva hogy fiúkkal kapcsolatban és lányokkal testi?

2015. júl. 10. 13:46
 1/6 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%

bi vagyok.

baratnommel elek de neha kalandozok pasikkal.

a lanyok tetszenek csak de a szex masabb pasikkal ;)

2015. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ilyen embereket nevezi az angol nyelv kíváncsi binek.

Egy irányba van jelentősebb érdeklődése, de a másik irányban sem zárkózik el.

2015. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy három pólusú skála, hallottál Kinsey-ről? Olvass utána, de még az ő kategorizálása sem elég részletes szerintem
2015. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hallottam, csak azért én ezt a kettőt vettem észre, ami így kitűnik.

Itt pl gyakorin a legtöbb biszex azt mondja hogy lánnyal van kapcsolata, de férfiakkal szeretkezik.

Én pedig inkább olyanokat ismerek, akiknek férfiakkal van kapcsolatuk, de a nőket sem vetik meg.

2015. júl. 10. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenkinek vannak "kedvencei". Pl. aki csak heteró vagy meleg, az is lehet, hogy jobban vonzódik a magasabbakhoz, mint az alacsonyabbakhoz, vagy jobban a szőkékhez, mint a barnákhoz, stb... A biszexuálisoknál is van ilyen, hogy valaki jobban vonzódik a férfiakhoz, mint a nőkhöz, vagy éppen fordítva. Nem kell 50%-osan megosztottnak lennie az érdeklődésének ahhoz, hogy biszex legyen valaki. Ez simán lehet 20% vs. 80% vagy 45% vs. 55% vagy 1% vs 99%... stb.
2015. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy nem úgy megy hogy 50/50
2015. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!