Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért állítják sokan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják sokan hogy ugyanannyi leszbiző van mint homokozó mikor egyáltalán nem igaz?

Figyelt kérdés
Én teljesen meg vagyok győződve róla hogy több alapjáraton hetero csaj szexel "amolyan unaloműzésből" csajjal mint hetero pasi másik hapsival.persze mindenki jön hogy "ugyan ugyan tök hasonlóak az arányok" pedig egyáltalán nem...ha egy csajbulin kifogynak a pletykákból többnyire leszbizni kezdenek de ha a kanbulin elfogy a sör egyáltalan nem kezdenek egymással szexelni.Miért kell a hadova?

#biszexvagon
2015. júl. 15. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Honnan veszed, hogy rögtön leszbiznek? Szerintem ez egyáltalán nem így van.
2015. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Mert a leszbikusság sokkal elfogadottabb így nyíltabban és többen merik csinálni.

A másik meg ezt a homokozó meg egyéb rasszista gúnyneveket hagyd el :)

2015. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Ez szerintem úgy ahogy van hülyeség. Senki sem leszbizik "unaloműzésből" ha amúgy hetero. És kérlek, ne használj olyan szavakat, hogy "homokozó", mert elég sértő.
2015. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!