Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan akinek jelenleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek jelenleg barátság extra "kapcsolatban" van valakivel?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy akinek van ilyen vagy volt nem rég, hogy milyen kompromisszumokat kötöttek ezzel kapcsolatba, (gondolok ilyenekre, hogy ismerkedhet-e mással közbe stb...)

milyen gyakran jártok össze, honnan ismertétek meg egymást, soha nem érzett egyikőtök sem semmit. Akinek esetleg volt mennyi ideig tartott és miért lett vége...

Akinek nem volt ilyen, vagy nem szereti annak is természetesen érdekel a véleménye ezzel kapcsolatban! Fiú, lány gondolata egyaránt érdekel:)

Csak kort, meg nemet írjatok a kommenthez, előre is köszönöm!!



2015. júl. 17. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:

UI: elfejeltettem, hogy nem heterora gondoltam...:)

F

2015. júl. 17. 22:08
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van egy ilyen baratom extrakkal! Egy srac es minden nap amennyiszer kanos vagyok beleengedem a szajaba a spermam cserebe o megujjaz es hallgatja hogy elvezem es neha megengedem hogy dugjon ! Kompromisszum nincs ... (egy hazba lakunk 1 emelettel lakik lentebb szoval liftbe ismerkedtunk meg :P )
2015. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Eddig nem jártam lifttel, de most már fogok. Az elsőn lakom!
2015. júl. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 17 éves srác, akinek én voltam az első férfi. Hetente 2-3-szor találkozunk, vagy én megyek át hozzá ha a szülei nincsenek otthon vagy ő jön az albérletbe hozzám. A neten ismerkedtünk meg erre a célra kitalált oldalon. 2 hónapja tart. Leszopjuk egymást és megdugom a fenekét, ez a program mindig. Análba is óvszer nélkül csináljuk és mindig a fenekébe élvezek.


21/F

2015. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hát inkább szexkapcsolat, neten ismerkedtünk meg :)

első találkozásunkkor 5 perc után letepert,

sajnos csak 2 hetente találkozunk mert sokat dolgozik, nem 5 percre lakik, és van barátnője :'D

2015. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Neten ismerkedtünk meg. Én nem akarok kapcsolatot,így megbeszéltük,hogy csak szex.. Mikor hogy járunk össze,kedvfüggő.


20/L

2015. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekem is van ilyen "kapcsolatom".egyben a legjobb haverok vagyunk.mindig ott vagyunk egymasnak ha kell segitseg.de nem erzunk egymas irant semmit.csak dugunk.
2015. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt, nem mozgok ilyen körökben, hogy felmerülhessen ennek a lehetősége. Bár érdekel.

18l

2015. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En a legjobb baratnommel kavarok,de csak egyoldalu,o csinal nekem dolgokat,pl oral,csikloizgatas,de csokolozni is szoktunk.16/l/hetero
2015. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!