Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk! Akikről tudják,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk! Akikről tudják, hogyan viszonyulnak hozzá a haverok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
megmondom: nálunk is van (volt) ilyen, aki nagyon bizonygatta, hogy ő biszex, aztán mikor csak kiderült, hogy természetesen ez csak amolyan szépítgetés, és 100% homo, csak ugye a biszex jelzővel jobban eladja magát a haveroknak. aztán a vége így is ugyanaz lett persze, sokáig nem húzta velünk ...
2015. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Oszinten? El sem merem mondani :) (mit szolnanak a felesegeik ha kiderulne) ... pedig lehetne meselni :)
2015. júl. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

de tényleg ez a durva, hogy én is ismerek olyat, akinek felesége van, sőt gyereke is van és akkor folyamatosan a srácokat hajtja (na meg nem csak hajtja ...). hogy aztán otthon mi lehet az asszonnyal, az jó kérdés, mindenesetre igen durva helyzet, és az asszony még hagyján, de gondold el, a gyerekek mit szólnának ahhoz, hogy apuci pasizni jár?

és pedig jézusisten mennyi ilyen van .... ebből látszik, nálunk mennyire durván a látszat a mindent eldöntő tényező, aztán hogy valójában mi folyik a színfalak mögött, az már egy másik kérdés.

2015. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mert nagyon sok bi valójában meleg. és arra tudok gondolni, hogy kényszerből házasodtak, vagy mert családot akarnak. ugyan ez amikor barátnő mellett, rendszeresen szexelnek pasikkal.

Engem melegként elfogadtak, a hetero fiú barátaim is, bár nem ez volt a kérdés, mert nem vok bi.:)

2015. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
igen és jóra gondolsz. én régóta vallom, hiszem és terjesztem, hogy bi nem létezik. ezek valójában egyfajta hetero életet magukra kényszerítő homo fiúk, akik nem tudják elfogadni vagy nem fogadhatják el valamiért a melegségüket, és ez a "bi vagyok" ez ugye szebben hangzik a haveroknak is ... Nem, nem vagy bi, nincs bi, homo vagy. Érdekes, ahány "bi" srácot ismertem, az valahogy mindig úgy alakult, hogy pl 5-6 évvel később már csak pasizni láttam, még később pedig maga is beismerte, hogy vagy az életben se volt köze csajhoz vagy magára erőszakolta a szerepet. fordított helyzetről még nem hallottam.
2015. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már lánnyal csokoloztam is veluk de, a fiuk izgatnak fel es lanyal akarok jarni ossze vagyok zavarodva....
2015. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja hát feltehetően te is a külső nyomás miatt vagy összezavarodva de amit belül érzel, azzal tisztában vagy ... ennyi. nos arra hallgass, ha nem akarsz megzakkanni!
2015. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
95%
Én lekopnék,gázos,de keress magadnak homo barátokat vagy biszexet.
2015. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
sztem meg egy teljesen hetero fiú számára ez nem gázos, pont ez a lényeg, hogy tisztában van a saját heteróságával, ergo kvára nem érdekli, h a haverja éppen ki iránt ...és kivel mit. Ha lekopnál meg összevesznél meg tudom is én, nos ott némi ellenérzést vált ki belőled, azaz valami nem okés e téren benned. és mindezt tapasztalatból mondom. A legheteróbb srácoknak nem egy meleg haverjuk van és még olyat is hallottam, h együtt elmentek "bandában" meleg szórakozóhelyre, de persze a többiek a bnőjükkel, csak mert kíváncsiak voltak. Szóval továbbra is mondom, akit ez zavar, ott érdemes körbe nézni mélyebben is!
2015. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!