Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szégyen ha egy lány bisex s...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy lány2015 kérdése:

Szégyen ha egy lány bisex s hogyan mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés
Tapasztaltakat várok:)
2015. aug. 6. 09:41
 1/7 Gergely182003 ***** válasza:
100%
Ferfitol fugg. Engem kulonosen nem zavarna. Szegyennek nem mondanam, ha pedig benne lennel egy harmasban egy biszex baratnoddel, plusz pontot is kapsz tole :)
2015. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én is biszex vagyok :) ha fiu közeledik hozzám (kapcsolati szempontból) amikor megismerjük jobban egymást már akkor elárulom de akkor mindig a hármassal jönnek

14/L/Bi

2015. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gergely182003 ***** válasza:
100%

Rengeteg ferfinek alma egy harmas. Ha elmondod, szamits ra, hogy megfordul majd az agyaban.

Azonkivul mindenki eldonti, hogy mibe megy bele es mibe nem.

2015. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen!

De nem is hiszem hogy be kellene vallani rögtön. De ha jobbnak érzed tisztázni az elején ebben is van rácio persze.

Hogyan mond el? Őszintén.

"Nézd! Nem tudom együtt tudsz e élni a gondolattal? El tudsz e igy is fogadni? De én vonzodom a lányokhoz is!"

Hát például igy.

A pasik tényleg arra gondolnak általában hogy hármasban. Nem! Előfordult de azt jelenti hogy én és egy lány kettesben időnként. Igen félrelépés! De pasija válogatja hogyan tolerálja.

2015. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gergelynel a pont. Nem baj, s hátha be akad egy harmad felállás.
2015. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bi vagyok, de ez alapból nem azt jelenti, hogy tuti járni fogok a pasim mellett egy lánnyal is, vagy hogy lesznek csaj alkalmi partnereim. Nem értem ezt a felfogást, hogy a bik fűvel fával dugnak.. ez nálam azt jelenti, hogy mindkét nem vonz szexuálisan - de nem mindenki. Nálam úgy alakult, hogy egy pasiba szerettem bele, és nem is voltam még soha lánnyal, talán nem is leszek, mert elég komoly a kapcsolatom. Ennek ellenére vonzanak a lányok (is) és a párom ezt tudja és elfogadja. Néha van., hogy együtt nézzük a csajokat :)

És nem, nem igazán vagyok egy monogám harcos, nyitott vagyok a poligámia felé is, de azt nagyon nem szeretem, ha valaki a biszexualitást a ribizliséggel azonosítja. Büszkén vállalom bárhol bármikor hogy bi vagyok és elég szabad felfogású, inkább az a szégyen, ha valaki ettől azt hiszi, hogy ribi is.

2015. aug. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.

#6-os ezt nagyon jól megfogalmazta! Ment a zöld!

2015. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!