Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért vonzódok érzelmileg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok érzelmileg egy másik fiúhoz?

Figyelt kérdés

Most voltam végzős, 12-be jött egy új fiú osztálytársunk. Fiú vagyok és heteroszexuális és bejöttem annak a fiúnak. Ő olyan, mint egy lány természetre, mit kell mondjak nagyon szép is arcra. Ő állandóan a lányokkal volt és oda voltak érte a csajok, de egyenes jeleket adott nekem, hogy bejövök neki, mindig bámult, majd lesütötte a szemeit és mosolygott, fb-en rám írt többször. És meg is mosolyogtuk többször és azon is csak mosolygott. Valahogy nem tudtam rá haragudni és sajnos mostanában valamiért az eszembe van sokszor.:( Semennyire nem vonzanak egyébként a fiúk, ha bele gondolok, hogy vele vagyok taszító is, mert egyébként a teste férfias.

Miért van mostanában az eszembe? Teljesen hetero vagyok, sosem izgultam fel fiúra.



2015. aug. 8. 11:48
 1/8 A kérdező kommentje:
egyébként, ha csúnya lenne, el is hánynám magam, de így valami vonz benne, mert olyan nőies a természete is, de valamikor meg határozott férfias.
2015. aug. 8. 11:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak simán nem vagy homofób. attól, hogy nem érzel utálatot vagy undort egy meleg iránt, még lehetsz hetero, sőt ez egy normális hetero reakció. akkor lenne gond, ha elkezdenél buz izni. egyszerűen szimpatikus neked.
2015. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy érdekel, hogyan éli az életét, és próbálod megérteni a helyzetét, mintha barátkoznál vele. Szerintem, amit érzel az nem feltétlen vonzódás, lehet csak barátkozni akarsz vele, mert vannak közös témáitok, vagy csak szimplán az érdekel, hogy hogyan érez egy meleg.

Ettől szerintem nem leszel biszex, és nem is mondom azt, hogy elfojtott szexualitásod most tud kitörni a felszínre, szerintem csak szimplán érdekel, hogy mások hogyan élnek.


20 f

2015. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen szerintem igazatok van, egyszerűen érdekes és szimpatikus nekem szerintem. csak szégyellem egy kicsit mert eléggé furika nem is találok rá szavakat.
2015. aug. 8. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak legyezi az egódat, hogy bejössz ennek a srácnak, még ha te nem is viszonzod.
2015. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az lehet, rajonganak értem a nők és még ez is alaposan hozzátett az egomhoz.:P
2015. aug. 8. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi érzelmeket nem mindig lehet pontosan szavakba önteni. A szimpátiának, tetszésnek fokozatmentes átmenetei vannak és a fizikai undorral járó teljes elutasítástól a teljes egybeolvadásig terjedő szimpátia skáláján bárhol meg lehet állni vagy elmenni a végpontig. Ez csak kölcsönös egyetértés kérdése.
2015. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
picit engedd szabadjára a fantáziád vajon meddig mersz elmenni. akkor világosabb lesz neked is miért jár ennyit a fejedben.
2015. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!