Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak még olyan tizen-huszoné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan tizen-huszonéves nők/férfiak akik kifejezetten a (nagyon) telt nőket preferálják?

Figyelt kérdés
Úgy lehet, rossz korba születtem...
2015. aug. 22. 13:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
En magam is ilyen alkat vagyok, azert lehet talalni egy ket embert aki ezt is bevallalja :) Es a lanyokban sem zavar ez az alkat, a belso jobban erdekel ismerkedesnel :D
2015. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kimondottan bejönnek a 100 kiló fölötti lányok.Egy nagy pocaknál és egy széles popsinál kevés izgatóbb dolgot tudok elképzelni. Nem mellesleg általában a teltebb nők emberileg is sokkal szimpatikusabbak,mert pont a kisebb önbizalmuk miatt szerényebbek és aranyosabbak.

21/F

2015. aug. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak :)

Csak a molett lányok nagyon kevesen vannak.. Ami nagy kár, hiszen gyönyörűek.

16f

2015. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!