Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Perverz vagyok ha kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz vagyok ha kifejezetten felizgat, amikor egy masztizó lány vagy egy szeretkező pár hangjait hallom?

Figyelt kérdés

Persze, az a legjobb, amikor kölcsönös a dolog és mindkét vagy mindhárom szereplőt felizgatja a "hallani és hallva lenni" élménye. :)

21/B/L



2015. jún. 6. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Engem is felizgat;)
2015. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne kamuzzatok!!!
2015. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Engem is nagyon fel tud izgatni, ha halljuk a szomszedok, meg akkor ha aznap mar tobbszor szexeltunk.
2015. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez izgatóak hangzik, hogyan kivitelezhető?
2015. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fősulis idők albérlet, àgy egy szobàban, L alakban baràtnöm meg màsik làny fejénél talàlkozott az l két szàra. Persze egy személyes heverők:)) Félàlomban ennyir hallok, pasitól: Szerinted alszanak màr?? En is , baràtnőm is mocorogtunk meg minden.Làny kicsit kérette magàt de gondolom pasi ujjai màr benne voltak, mert egyre hatàrozatlanabbul mondta,hogy vàrjunk még:)) Szerencsére gyors menet volt utàna zuhannyal...mert zuhanyzàs alatt mi is lezavertunk egy gyors menetet:))) Màsodik éven ez a làny,elköltözött én oda,költöztem bnőmhöz a màsik szobàba ...halkak voltunk de a 3àgyas szobàba tombolt a gida görcs:)) Vagyis nem sokàig annyira izgatta őket amjt mi csinàlunk egyszer vizsgaidőszakban kipróbáltuk egymást két lànnyal ....egyik nagyon oda volt a màsikért..
2016. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!