Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok? Egyik éjjel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? Egyik éjjel azt álmodtam hogy lefeküdtem egy lánnyal és azóta fura gondolataim vannak hogy milyen lehet lánnyal lefeküdni és milyen lehet vele. Elötte sosem néztem meg lányokat és sosem érdekeltek a lányok.

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy, akkor csak kíváncsi, ezzel semmi gond sincs, ha meg is teszed, leszel bi.

N

2015. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16/L. Köszönöm a választ, megnyugtattál.
2015. aug. 23. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen! :)

Amúgy általában az álmok a tudatalatti kivetülése, de sokszor semmi jelentősége, vagy idővel derül ki. Elég fura és érdekes az agy és az álmok.

N

2015. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen tök normális,nagyjából 20-22 éves korod után kezdj aggodni.

addig ez csak kíváncsiság,az is ha benyalitasz egy másik csajnak.

2015. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!