Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sok bi férfi azért tagadja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok bi férfi azért tagadja meg a férfiakkal való szerelmet, mert félnek a kirekesztettségtől, ezért kizárólag csak szexelnek férfiakkal azt is titokban?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy ráerőltetik magukat, hogy férfival kizárólag csak szex működik. Én is férfi vagyok és több bivel voltam együtt és úgy indítottak, hogy férfival csak szex, de nekem nem ez jött le. Egyikük fél évig volt a párom és volt közöttünk szerelem is, az is családi okokból ért véget.

Volt bi, aki rám vetette magát és nagyon érzelmeset szexeltünk. Vele többször is összejártunk és nagyon élvezte és szerintem érzett is irántam valamit, hisz együtt is aludtunk.

Miért kell elzárkózni a dolog elől? Így próbálják kompenzálni, hogy ők inkább heterok, mint melegek?



2015. aug. 31. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Azért "tagadom meg" velük a szerelmet, mert nem tudok férfiba szerelmes lenni.

Az utcán csak a nőket nézem meg. A férfiakat soha.

Csak nővel tudok tartós kapcsolatot elképzelni. Férfival nem.

Csak nőbe voltam eddig szerelmes, férfiba soha.


És emellé vannak nagyon mély férfiakkal való barátságaim is, aki évtizedes jó barátaimba sosem tudnék szerelmes lenni egyáltalán. Szexuálisan így nem vonz férfi.


Családot akarok. Teherbe ejteni egy nőt, aki a feleségem lesz és 3-4 gyereket majd.


A férfiakkal való szex arra jó, hogy amikor tartósan (akár hónapokig) nincs szexuális kapcsolatom nőkkel, akkor néha jó beledurrantani egy patront egy férfi szájába vagy fenekébe. Kész.

2015. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez a te eseted, de én nem általánosságba beszélek.

sokan azt állítják, nem tudnának férfit szeretni, miközben igen.


ez nagyon lerí róluk, csak dugást akarnak és nagy titokban, mert a privát életben senki sem tudja róluk. de ez a társadalom hibája..

2015. aug. 31. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Így kompenzálja ám az a jó k idesanyád . Mit képzelsz te . Azt hiszed hogy mindenki ilyen ferde hajlamú. Beteg vagy !! Azt hogy ti mit csináltok. meg mit akartok nekünk normális érzésű embereknek semmi közünk. Rá ne beszéld már azt aki normális hogy mit szeressünk. Szégyeld magad . Nem azért tagadjuk, hanem mert nekünk normálisan működik a hormon rendszerünk.
2015. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Hát gusztustalanok vagytok. Akár mennyire azt hiszitek hogy el vagytok fogadva. Nem, nem vagytok elfogadva. Amugy minek reklámozzátok magatokat. Maradnátok csendbe. Szégyen amit csináltok.
2015. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

úristen milyen agyhalottak járnak ide.. egy kérdést nem tud értelmezni.

nem a hetero férfiakról beszéltem am, hanem a bikről. okoskám.-.-

2015. szept. 1. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:

2: Miért vállalná azt valaki, hogy meleg? Azt sem teregitik ki jellemzően az emberek, ha megfigyelted, hogy ő most éppen szado-mazót szeret, vagy állatokkal szereti, vagy a kakiszexet szereti.


Nem látom miért baj az, hogy a világon a környezetemben senki nem tudja rólam hogy bi vagyok és csak titokban szoktam találkozni és szexelni férfiakkal. Nem látom.


És miért gondolod hogy a legtöbb bi férfi tudna férfit szeretni, csak nem mer? A biszexnek nagyon sok fokozata van. Ennyi erővel a legtöbb biszex olyan is lehet, mint én.

2015. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mert ez a tapasztalatom. sok fokozata van, de akikkel én együtt voltam, mind szenvedélyesen szeretkezett, mert ki voltak éhezve a férfiakra! Hiába állítják, hogy ez csak érzelemmentes szex. Együtt aludtam velük, hozzájuk bűjtam és nem úgy nézett ki, mintha ezt nem igényelnék a szex után.


s pont erről beszélek, azért nem teregetik ki, mert tartanak tőle, ezért megy csak szex titokban.

2015. szept. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!