Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy férfi titokban akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi titokban akarja megkérni a lány kezét, hogyan választ gyűrűt?

Figyelt kérdés
Honnab tudja hogy mekkora méret kell? Vagy hogy tetszik-e majd a lànyns
2015. máj. 23. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én anyámnak szóltam... Ő megvizsgálta a páciens ujjait éss kiválasztott egy szerinte hozzá illőt...

Azóta is imádja a párom a gyűrűt.

2015. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

amikor eljut az ember arra a pontra hogy megkéri a nő kezét addigra elvileg értelemszerüen olyan szinten kellene ismernie a partnerét, hogy tudja a méreteit...

vagy megkéri az anyját... ahogy a fenti ábra is prezentálja.

2015. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy átnyújtasz egy üres gyűrűsdobozt benne a felirattal. "Eljegyezlek miután elkísérsz egy ékszerészhez. :)"
2015. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sírok :,D miért kellene annyira ismernie, hogy tudja a gyűrűsujja körméretét ? Nemár ! :D Sok pasi azt se tudja, hogy a barátnője hány centi vagy hányas lába van, nem hogy az ujjának a körméretét.


Ha hord a barátnőd gyűrűt, akkor elcsened az egyiket és elviszed magaddal az ékszerészhez. A stílusát meg csak látod, hogy milyen...Aranyat hord vagy inkább ezüstöt, csicsásat kedveli vagy a visszafogott eleganciát

, esetleg bohém típus. Ezt azért viszont tényleg illik tudni. Csak látod az öltözködésén.

2015. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó jól mondja :)

Én is igy csináltam.Lenyúltam az egyik gyűrűjét,elvittem az ékszerészhez és mondtam hogy ez a méret kell.A gyűrűt magát,tehát a stilusát azt magamtól választottam ki,annyira azért már tényleg illik ismerni őt.

Miután megkértem a kezét,a régi gyűrűjét is vissza adtam :)

Azóta is imádja és szinte minden nap elmondja hogy milyen szép és hogy mennyire imádja :)

24/F

2015. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Juj én a szomszédom lánykérését tudom! Nagyon romantikus! A pár két tagja több ezer km-re voltak pont egymástól. És a férfi így nem tudta megnézni a kezét, vagy megmérettetni mással vagy lenyúlni egy másik gyűrűt. Ezért feladott csomagba egy gyűrű méretezőt, hogy a nő nézze meg melyik méret jó az ujjára. :D Persze ebből már lehetett sejteni, hogy nem kis kutyát akar adni neki. :D Persze mind ezt egy aranyos szöveg formájában üzente meg. Szerintem nem lett hasznos a válaszom, de ez jutott eszembe a kérdés alapján. :D
2015. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdezze meg orvosát- gyógysterészét.

Kérlek bocsáss +, hogy ezt írom:

1. minden nő pénzéhes r--i..banc, ezeket nem kérjük+

2. romantikus fajta vagy tele lével. Én is voltam ilyen életfázisban. Én a hölgynek egy órát vettem ( nem egy gagyi 50.000 forintosat) Neki nem tetszett. Ergo kapard elő a nadrágodból a tököd. Kérdd meg a kezét egy csokor virággal esetleg bonnbonnal. A pénzedet + olyn dologra dibdd ki az ablakon amit ő választ. Anyám, még élt mindig kék inget vett ajándékba. 1x 1-et fel nem vettem.

2015. máj. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy tisztàzzuk a dolgokat, nő vagyok...
2015. máj. 24. 06:33
 9/10 anonim ***** válasza:

A 3-as halál aranyos, egy ilyen lánykérés aztán emlékezetes lenne. :D

Amúgy tényleg a "gyűrűlopás" a legmegszokottabb. Bár nálunk pl. nehéz volt a helyzete a páromnak, minden ujjamra más gyűrű illik, és a gyűrűsujjamon alapból nem hordok... :D

2015. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem látatlanban kéri meg a kezét, tehát látja, hogy a célszemély milyen ékszereket részesít előnyben. A méret pedig a legegyszerűbb, elvisz egy gyűrű mintának, de véletlenül melléfog, akkor lehet nagyítani/kicsinyítetni a gyűrűn.
2015. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!