Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha izgatja a fantáziámat az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izgatja a fantáziámat az, hogy egy másik fiúval közösen masztizunk, akkor az azt jelenti, hogy biszex vagyok? 19/F

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Ennyiből ezt még nem lehet egyértelműen megmondani.

Ha más is izgat, vonzódsz vagy érzelmileg, vagy testileg a fiúkhoz, akkor igen.

2015. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás sokkal inkább egy skála, mint konkrét kategóriák. Ha vannak ilyen fantáziáid, akkor vonzanak valamennyire a férfiak, de attól te hívhatod magad heteronak.
2015. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ugyanez izgat,de semmi több.

Szerintem enyhén bik vagyunk csak.


21/F

2015. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül. Egyszer érdemes lenne kipróbálnod élőben is ... akkor meglátod, hogy akkor is annyira izgat-e vagy csak gondolatban.
2015. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi vagyok,ráadásul barátnőm is van.

Valóban nehéz nem "zsírmeleg" embereket találni.

Ha gondolod írhatsz privit

21/F

2015. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok "zsírmeleg", és engem is izgat.
2015. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnőm, de engem is izgatna, de nincs kivel. Ha van pesti aki benne van írjon. Mondjuk én lehet másba is benne lennék, de ha kiverem máshogy látom ezt is. Akkor az egészet gáznak tartom
2015. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7: barátnőd mit szól ehhez?
2015. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is irhattok
2015. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiúk, ti összekeveritek az erotikát és a szexualitást. A nemi cselekmények a nemiszervekhez, azok találkozásához, másfajta módon való izgatásához kapcsolódnak. Ennek hiányában legfeljebb homoerotikus vonzódásról beszélhetünk. A biszexualitás azt jelenti, hogy adott személy bármilyen nemű személy iránt érez szexuális töltetű vonzódást és adott esetben bármilyen nemű személlyel folytat is nemi kapcsolatot (azaz a nemiszervek találkozásával, a nemiszervek más módon való izgatásával járó tevékenységet.
2015. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!