Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem a párom, de egy másik férfi is piszkálja a fantáziámat?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, a kérdés nem az, hogy maradjak-e a párommal, vagy hagyjam el ezért a férfiért; nem akarom elhagyni hiszen szeretem. Viszont ezzel a másik pasival évekkel ezelőtt - még mielőtt a mostani párom bekerült a képbe - volt köztünk valami (semmi komoly, hogy is mondják, "kavartunk") és mostanában úgy érzem kezd kicsit újra vonzani. Hogy tudnám elfelejteni, vagy kiirtani magamból ezt az érzést?
2013. ápr. 21. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél többet a mostani pároddal, menjetek el kirándulni, tervezzetek közös programokat és ez elfogja venni a figyelmed. És ha ez sem működik, akkor szerintem jobban vonz a másik személy és nincs értelme ennek a kapcsolatnak.
2013. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is ilyesmi volt most. Csak én nem kavartam a másik sráccal, de már akkor is tetszett. És engem nem csak kicsit vonz a másik srác, hanem úgymond belezúgtam. Ebből nyilvánvaló h a páromat 2 és fél év után már nem szeretem. Ezért szakítottam vele a napokban. Persze az, h lesz-e köztem és a másik srác között valami, még nem tudom.

De a te problémád nem hangzik ilyen borzalmasnak, sztem ez még elmegy egy kapcsolatban. Próbálj a párodra koncentrálni,csinálj vele programokat, és változtassatok a szexuális életeken is, legyenek új dolgok.:)

2013. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem puhatold ki mit szolna meg1 pasihoz.ha belemegy azzal elegge fellehetne dobni a sexualis eleteteket meg szerzel par jo elmenyt
2013. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
édes hármas, párcserés szex, egymás előtti szex...
2013. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sok mindent csinálunk a párommal, rendben van a szex is, nem "unjuk" egymást, és nem is gondolok a másik pasira mindig, csak ha meglátom akkor eszembe jutnak az emlékek. De nem akarok tőle semmit, se kettesben se hármasban, amúgy is csúnya vége lett anno a kettőnk közt levő valaminek. Szóval egyrészt gyűlölöm és el akarom felejteni, de valami fura módon mégis vonz.
2013. ápr. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!