Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lánynak valljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lánynak valljátok magatokat, ha szerelmen alapuló kapcsolatot nem tudtok elképzelni azonos nemmel?

Figyelt kérdés

Őő egyébként nem vallom jó ötletnek a netes ismerkedést de ha van valakinek tapasztalata lánnyal való kapcsolatáról hogy milyen különbségeket észlelt egy pasival valóval szemben, az írjon!


18 L



2015. szept. 10. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Az csak kíváncsiság, szerintem. A biszexualitás lényege éppen ez, hogy bárkibe képes beleszeretni,nemtől függetlenül, nem csak azt, hogy bárkivel képes szexualitásra.
2015. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Van aki így is lehet biszex,csak nem biromantikus,hanem hetero.

(Igen,létező fogalmak.)

2015. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kinek/kiről szól a kérdés mert egy kicsit nem egyértemü...
2015. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem a szerelem témaköre alapból nehéz ügy... Nem vagyok lelketlen, de nem szeretem a kötöttségeket, jobb a barátság extrákkal. (Ettől függetlenül van kapcsolatom.)

Szeretem a feminim tulajdonságokat, de a túl sok érzelmet nehezen tudom kezelni, ezért is jövök ki általában jobban srácokkal. Szóval esetleg hozzám hasonló, nőies, de férfias gondolkozású lánnyal tudnék elképzelni valami többet.

Egyébként te most ismerkedni akarsz?

2015. szept. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Én csak fiúval tudnék járni, de szívesen vagyok lányokkal is, és tetszenek, de hosszútávon nem tudnak elképzelni
2016. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

igen. én lányokkal csak sexet akarok.jó persze nem árt ha nem qrvaként kezeljük a másikat,hogy csak "dugni jöttem csá"...

de igazi érzelmes kapcsolatot nem akartam,akarok,és valószínüleg a késöbbiekben is így lesz.

2016. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerelmet, együttélést, ilyesmit én sem tudnék elképzelni egy lánnyal, de a testiség nagyon is vonz.

A netes ismerkedésért pedig én sem vagyok oda, de néha egyszerűbb, tisztább, könnyebb mint a való világban.

21bi/L

2016. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!