Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pótanya, vagy testi-lelki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pótanya, vagy testi-lelki barátnő? Férjnél vagyok, de évek óta hiányzik egy nő mellőlem, akihez odabújhatok, átölel. Gyerekkoromban nem kaptam meg ezeket, lehet ezért van ez, de most is van egy nő, akihez "vonzódom". Hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkohollal.
2015. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez már nekem is eszembe jutott:)De nem vunk összejárós barátnők.Írjak neki,hogy szívesen innék vele vmit?
2015. szept. 20. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy komolyan gondoltál erre...

Ha komolyan veszem a témát, akkor szerintem akár nem is kell bele feltétlenül alkohol. Persze jó egy közös ivás a határokon belül, de ha alapból nem lenne kedved hozzá, akkor más közös programot is kitalálhatsz (bármi, ami érdekli őt is, téged is).

2015. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

nem te tetted fel azt a hasonló kérdést miszerint a férjed is vágyik egy hármasra?

de amúgy mi van gyermekkorba is leszbizni szerettél volna???

2015. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló:Ha fogalmad sincs a témáról,akkor miért szólsz hozzá?Meg ha eddig terjed az IQ-d,miért olvasol ilyen oldalakat,témákat,ha nem tudsz érdemlegesen. hozzászólni,hülyeségeket miért irkálsz?
2015. szept. 22. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Na azért nehogy már odáig korcsosodjon a világ hogy egy olyasvalaki szóljon be nekem akinek házasként nem elég a férje hanem mellette még egy azonos neműre is ki van éhezve !!
2015. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha ennyire maradi vagy&idegesítenek ezek a témák,hogy olvasol ilyet??Azért ez érdekes!Meg minek kell hozzászólnod!?Hadd legyek már felháborodva!
2015. szept. 23. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!