Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan, hogy gumifétis?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy gumifétis? Hogy valaki felizgul ha egy olyan péniszt lát amin gumi van, például a sajátján is?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fétisnek nevezném, egyszerűen csak izgató ezt látni.
2015. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Gumi? úgyérted koton? mert olyan van, hogy ilyen testhez símuló bőr meg latex ruhában szexszelnek. De engem a koton akkor izgat amikor a csajok játszanak vele, illetve a tartalmával.
2015. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem fétis. Engem személy szerint nagyon felizgat a gumi illata, látványa, érzése. Lehet, hogy azért, mert tudom hogy valami jó következik utána. :D
2015. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a latex/bőr/harisnya fétis kategóriába nyugodtan besorolható. De persze van abban is igazság, hogy egy átlagos fétis mentes embernek is izgató lehet a látvány, mert összekapcsolja agyában a szexszel. Tehát nem kifejezetten a gumi látványa izgatja, inkább a vele járó szexuális élmény.

A szélsőséges fétisrajongók egy részének már nem is fontos maga a szexuális aktus, néha izgalmi állapotot hoz a fetisizált tárgya puszta látványa, érintése.


Ha egy férfi lát egy szép nőt latex vagy bőr nadrágban, ruhában, netán harisnyában, egyből eszébe jut a szeretkezés, kialakul a vágy, hogy megérintené, stb. Ez még nem fétis, csupán szexuális vonzalom.

Ha viszont otthon, egyedül maszturbálás közben izgatja őt fel ezen tárgyaknak érintése, egyfajta segédeszköznek használja, az már fétis!

2015. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!