Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gumi nélkül szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül szopni?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy ez veszélyes, és el lehet kapni nemi betegségeket, amit nem szeretnék fiatalon.

Ugyanakkor hajt a vágy, és nagyon kevés olyan emberrel beszéltem eddig, aki hajlandó lenne gumiban orálozni.

Ugye az előnedv is fertőz, és azt már végképp nehéz elkerülni.

Mit gondoltok?



2015. okt. 2. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kapcsolatban felesleges. Mármint én nem bírom az ízét az ízesítettnek sem.
2015. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért csinálom olyannal,akit ismerek,akiben bízhatok,gumi nélkül.
2015. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

OK ezt megértem.

De ha csak alkalmiról lenne szó?

2015. okt. 2. 15:27
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én sose szoptam gumival és semmi bajom nincs. azért jó esetben ha valaki beteg, akkor kezelteti magát és addig nem szopat csak úgy embereket, meg szól előtte.. de hát ha félsz tőle, akkor ne keveredj össze mindenfelé random emberrel
2015. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki szopik gumival?


Az internet 90%-án: Mindenki azt írja hogy gumival szopnak és csak úgy.

A való életben 90%-ban: Mindenki gumi nélkül szopik.


Szóval a valóság kicsit más, mint amit itt prédikálnak.

2015. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én prostit csak gumival szopattam. Egyéjszakással is elég veszélyes nélküle, aki ilyen életmódot folytat az lehet már 100partneren túl, és akikkel voltak azoknál szintén magas a szám, tehát jóval magasabb az esélyed elkapni bármit.
2015. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hogy lehet rá venni valakit hogy gumiba szopjam le, ha talál könnyebben mást aki megteszi neki a nélkül is?
2015. okt. 2. 15:50
 8/16 anonim ***** válasza:

hát aki nem kapcsolatot akar veled csak szopatni, azt lehet hogy sehogy... ha a párod lenne, talán bele menne

de mitől parázol ennyire?

2015. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nemi betegségek...
2015. okt. 2. 15:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hát most nem részletezem én hányszor meg hol szoptam le embereket...:D de sose húzott gumit egyik és nem lett bajom. szóval szerintem nem gyakori ez, mint amennyire ráparázol. sztem nagyon nagyon kevesen szopnak gumival. a kórokozók egy részét a gyomorsav el is pusztítj
2015. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!