Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek! Szerintetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Szerintetek is nevetséges a "kíváncsi hetero" szöveg? :DD

Figyelt kérdés

PL amikkel itt találkozok, kiírok egy (meleg) kérdést, aztán jon a sok szövek kíváncsi heteroktól és mindenféle szex ajánlatokat tesznek, persze úgy állítják be, hogy én kezdeményezzek.

Aztán kétszer is az volt a vége, hogy leszopizuk egymást ilyen fiúkkal, annyira heterok!:DD



2015. okt. 18. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen nincs.Ez azon emberek eszement gondolatfuttatása,akik nem merik magukat felvállalni,jobb így nekik,hogy márpedig ők nem melegek,emellett meg dugják őket úgy,hogy majd szétrepednek...
2015. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Kíváncsi hetero az a biszex. Olyan van.
2015. okt. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Valóban, biszexek. Régen én is annak neveztem magam.


Így magamon tapasztaltam, hogy elég nehezen tudja magának az ember bevallani a valódi identitását (valószínűleg a társadalmi sztereotípiák miatt), eleinte sokkal jobban hangzik számára ez a "kíváncsi heteró" duma. Ez viszont csak álca, öntagadás és hálistennek nekem sikerült levetkőznöm, már régóta binek vallom magam.

19F

2015. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Valóban nincs kíváncsi hetero. :) Én is folyton ilyen szövegekkel kapok privátot, de nem szoktam válaszolni. Eleve, ha annyira sem képes, hogy beismerje, hogy igenis vonzódik az ilyen dolgok iránt, akkor én egy ilyen sráctól nem várok el semmit. Mellesleg nagyon régen volt már, hogy visszaírtam ilyeneknek is, aztán egy idő után leléptek. Szóval szerintem csak addig érdekes számukra ez a dolog, amíg privátban olyan dolgokról beszélgetünk, ami izgatja őket, és arra verik ki, aztán pedig szó nélkül lelépnek. :D 20/f
2015. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
igen.......
2015. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem meleg, hanem bi vagyok, de nem nevetséges. Sok férfiban van egy ilyen kíváncsiság a saját neme iránt. Amíg nem rosszalkodik kissé férfiakkal, nem tudni, hogy tényleg biszex-e.
2015. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

akik rám írtak, mind rendesen rosszalkodtak volna velem.

én h-h nem nyalnék ki egy nőt kíváncsiságból.

2015. okt. 19. 17:17
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Mert benned nincs meg a kíváncsiság szikrája sem. Ettől még túlzásnak érzek egy nőkkel szeretkező férfit binek nevezni azért, mert időnként vannak homoerotikus gondolatai is, esetleg online azt valamelyeset ki is éli.

De amúgy meg nem teljesen mindegy, hogy ki hetero, bi, meleg, leszbi, meg ki minek nevezi magát ? A lényeg, hogy ki-ki találja meg a számára megfelelő partnert, és nagyokat élvezzenek együtt :)

2015. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

De miért érzed túlzásnak? Akinek vannak homoerotikus fantáziái is, az az azonos neme iránt érez nemi vágyat, ergo biszexuális, ezen nincs mit szépíteni.


Ez a kíváncsi heteró duma csak eufemizmus, mert fél a sztereotípiáktól. (eufemizmus pl.: rossz ízű a leves --> HELYETT: ez a leves nem a legfinomabb).

2015. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hát ez a lényeg, persze, lehet, hogy van kíváncsi hetero, aki tényleg csak kíváncsi és egyszeri alkalommal kipróbálná, de gyanúsan és nevetségesen sok az ilyet. és az egyik ilyen említett sráccal kölcsonosen többször is kielégítettük egymást.
2015. okt. 19. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!