Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más szerint is nevetséges és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint is nevetséges és kicsit szánalmas ez az eset? Zöld kéz.

Figyelt kérdés

Egy lány és egy srác hetek ota beszélgetnek fbon meg nagyon néha telefonon, majd találkoznak egyszer és képet csinálnak, és ezzel lesz tele a fb hogy "szerelmem igy, szerelmem ugy, hercegnöm, szivecske, " stb. Ez csak szerintem sok meg tulzos vagy más szerint is? Szerintem ez annyira arra megy hogy mutogasság a kapcsolatot nem? Hiszen egy találkozo után nem szerelmes az ember.

Persze kinek mi erröl a véleménye. Lényegében ezért irtam ki a kérdést hogy megtudjam erröl az esetröl ki mit gondol? :) válaszokat elöre is köszönöm ! :))


2015. júl. 16. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
beszelgettunk fbn,talalkoztunk es osszejottunk. igy voltunk a barátommal. letezik ilyen szerelem hidd el:)
2015. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem kapcsolat. Szánalmas, az ilyenektől hányni tudnék. Nem tudom, hogy az ilyenek fejében mi lehet, de az agyuk helyén biztos, hogy más van.
2015. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze hogy van olyan szerelem hogy neten ismerkednek meg az emberek. Tök jo az ilyen szerintem is :)

csak az szánalmas picit mikor legelsö!! Talin már ekkora a szerelem. Ilyen nincs szerintem. Ennek ellenére zöld kéz ment! :)

2015. júl. 16. 14:08
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Mit foglalkozol te ilyenekkel?:D
2015. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A szerelemnek nincsen olyan feltétele, hogy legalább ötvenháromszor kell találkozni, hogy ez létrejöjjön. Az efféle érzéseit az ember nem tudja kontrollálni tehát még akkor lehetett is szerelem első látásra. De ez csak az általánosság. Ebben az esetben ez több mint valószínű, hogy csak magamutogatás vagy színjátszás ahogy azt te is írtad.
2015. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

attól, mert ott találkoznak először attól már neten kialakulhat a szimpátia és a másik iránti vonzalom...nem csak a külsőt kell nézni...


22F

2015. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit tulzas es szanalmas, ha vki mar az elso tali utan ilyeneket kirak.

Kesobb persze lehet, meg az teljesen normalis. De szerintem az elso utan nem

2015. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal komolyabban, értelmesebben kezdődött a kapcsolatom. Személyesen ismertem meg a barátom. A járás napjától számítva 2-3 hétig, még azt sem mertem kirakni, hogy kapcsolatban. Majd utána szép lassan azt is, hogy kivel, majd mikor sikerült egy nagyon jó közös kép, akkor kiraktam profilnak, de semmi "szeretlek szerelmem".


Pont azért, mert sokan vannak amit azt csinálnak amit leírtál és én gáznak tartom, vagyis nem jön be ez a magamutogatós, sokszor felszínes kapcsolat. Nem akartam én egy cseppet sem ilyennek tűnni, valamint a személyiségem is teljesen más.


Legyenek szerelmesek, mert lehetnek (fellángolás), de az a sok szívecske, meg szeretlek nekem is sok.


Ez nekem hasonló, mint mikor valaki megkapja az érettségit és felrakja nyitva, mert 5-ből 4 db tárgya ötös lett és ő ezzel a szememben felvág.

Most lett meg az érettségim hasonló eredménnyel, de még csukva sincs kirakva semmi róla, valamint utalás sem, hogy leraktam. Utolsó képem a szalagavatós profil a barátommal. :D


Na mindegy, lényeg, hogy nekem is sok ez a nyáladzás fb-n, miközben ki tudja hányszor találkoznak személyesen és milyen mély a kapcsolat, persze attól még lehet az, csak ne szokott valószínű lenni.

2015. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14 éveseknél szerintem ez ok. Tényleg szánalmas, de hát na.. kicsik még. :D
2015. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagy naivan hiszek abban hogy van fellángolás elsö látásra(lehet a sok romantikus film következménye:D) de olyan nincs hogy legelsönek taliznak és fbra már teszik is fel és mindezt szerelemböl. Egy találka alatt ami pár ora, esélytelen hogy megismerd a másikat. És szerelmes pedig csak ugy lehetsz :)

20 év felett vannak azért szánnivalo kissé :)

2015. júl. 16. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!