Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó estét! Ha egy férfi és egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó estét! Ha egy férfi és egy nő első szeretkezésnél egy másfél órán át szeretkeznek és a férfi folyamatosan törődik a nővel elejétől kezdve akkor érez valamit vagy, hogy van ez nálatok férfiak? Válaszoljanak csak férfiak ha lehet!

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez változó, de szerintem jót jelent, mert minden nő mást hoz ki a férfiból.

Nekem például volt olyan nőm, hogy akármit csináltam 10 percnél nem bírtam tovább, de szerencsére ő se, mert úgy megvadultunk, hogy jaj, pakoltam ezerrel, 280-as vérnyomással.

2015. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem ettől függ szerintem. tudok azzal is lezavarni egy gyors menetet, akit imádok. ha éppen azt kívánjuk vagy arra van idő. és azzal is tudok sokáig szexelni, akibe nem vagyok szerelmes csak bejön. az az alap szerintem, hogy törődök a másikkal
2015. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy szexuálisan figyelmes,érzéki,törődő nem feltétlenül jelenti azt, hogy "szeretet/szerelem" van a levegőben. Lehet, hogy egyszerűen a szex terén ilyen típus.
2015. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!