Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit érez egy biszex/leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez egy biszex/leszbikus ha meglátja magát meztelenül a tükörben?

Figyelt kérdés
Ez nem tudom honnan jutott eszembe xD Ja, és az ilyen emberek tudják magukról hogy vonzóak vagy sem? xD Én tiszteletben tartom őket csak kíváncsi vagyok. :)

2015. okt. 31. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jót érez.
2015. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a saját testét úgy látja mint minden hetero/átlagos ember.

Te tudod hogy vonzó vagy? Saját magukkal úgy vannak mint másokkal, esetleg más lányok jönnek be neki :D

2015. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De hülye vagy, istenem! >.<
2015. nov. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég nárcisztikus hajlam van benne,akkor gyönyörködik
2015. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

......egyszer csak azt veszi észre,hogy simogatni kezdi magát,mert erotikus hatása van a tükörjelenetnek....,

akinek meg ez nem jut eszébe,csak fujjozik,annak nehéz lesz a kapcsolatteremtés is....

2015. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy leszbikus/biszexuális egyén ugyan úgy viszonyul önmagához a tükörben,mint bárki más. (Ezt a "magamat simogatom a tükörben" dolgot meg heteroszexuálisok is csinálják.) Az pedig,hogy ki mennyire tartja magát szépnek/vonzónak nem szexualitás,hanem társadalmi beilleszkedés,önelfogadás és önbecsülés kérdése. Én például ki vagyok békülve magammal,ezért az is egy szép dolog,amit a tükörben magamról látok.
2015. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

mégis milyen választ vársz?

vonzodik e saját magához,vagy mi?

attól hogy bisex nem fogja magát másnak látni mint amilyen,én sem látom azt amit szeretnék de nem érzem azt,hogy húde gáz pasi vagyok. Ha olyan lennék mint amilyen szeretnék lenni akkor nem érezném azt,hogy húde leszopnám magam.

Azt hogy vonzó vagyok e nem nekem kell megállapítanom,illetve megállapithatóm, csak nem biztos hogy jó következtetéseket vonokle a megállaptásomból.


vonzó vagyok,de mégsincs pasim/sajom..,

2015. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En leszbi vagyok es. Mee erre sosem gondoltamm xd. Most kb. 15 perce allok . Tukor ellott es probalok osszpontositani de. Nem erzek sokmindent. 16 eve vagyok ebbe a testbe sok izgalmat neem tud nyujtani xd span. Olyan mint egy ferfi mesztelenul. Semmi kulonleges.(szamomra)
2015. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Begerjed, és megcsókolja a tükröt! :-)

Csak vicc, semmi bajom velük, ráadásul férfiként nem sok esélyem van rá, hogy valamelyikük letámadjon! :-)

2015. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

bi pasi vagyok.1 percig néztem magam,de nemé éreztem semmit vagyis de hidegvan itthon.

nem volt semmi sexuális élményem.

Olyan nagyon vonzó sem vagyok,csak átlagos...


de tényleg érdekelne,hogy milyen választ vársz?

2015. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!