Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdenek érdekelni a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenek érdekelni a lányok is, de nem igazán akarom/tudom ezt elfogadni. Minden bajom van. Segítség!?

Figyelt kérdés

Igazából már régóta eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha próbálkoznék egy csajjal. Az első igazi csókom (óvodai puszi nem számít) is egy lánnyal volt :D Még kisebbek voltunk, általános iskolások, de hónapokig együtt "játszottunk" általában úgy, hogy abban feltétlen legyen csók - pl férj és feleség szituáció, esküvői jelenetek stb. Aztán annyi rémlik, hogy valahogy a szüleink rajtakaptak, volt otthon egy kis fejmosás, aztán már nem jártunk át egymáshoz...


Azóta háromszor fordult elő, hogy kicsit illumináltabb állapotban csókolóztam lányokkal. Ebből két eset barátnővel történt, egy megy random szemezést követően egy buliban (mai napig nem értem, hogy azt hogy sikerült összehozni :D).

Egyébként meg fiúkkal voltam eddig inkább, bár sose volt pár hétnél hosszabb igazi kapcsolatom. Inkább csak próbálkozások, meg egy-két kaland. De már nagyon hiányzik, hogy legyen valaki :\


Mostanában pedig - főleg, hogy a baráti társaságban sem tabu a téma - gyakrabban megnézem a lányokat is. Egy telefonos ismerkedős applikáción pedig (nem hiszem, hogy ki lehet írni a nevét, mert reklámnak számít, így annyit írok csak, hogy T**der :D) volt rá példa, hogy lett egy lány párom, de valamiért megijedtem ettől és szétváltam...


Szerintetek ez már azt jelenti, hogy biszex lennék, vagy csak nagyon kíváncsi?

Lányok, ti hogy/hol ismerkedtek más lányokkal? Lehet, hogy ki kéne próbálni milyen, aztán.. nem tudom :D

De már annyira próbálom elfojtani, közben mégis eszembe jut ez és agyalok rajta, hogy tényleg minden bajom van már, egészségügyi is.

Egyébként félreértés ne essék, nagyon toleráns vagyok; mindenki azt szeret, akit akar:) Igaz nem közvetlenül, de van egy-két meleg ismerősöm is.


Nos, örülnék pár jótanácsnak, hogy mihez kezdjek magammal :') Előre is köszi!


22/L



2015. okt. 12. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Nekem írhatsz. Biszex nő vagyok.

27/L :)

2015. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sztem ebből valászínű, hogy bi vagy.

guglizz csajos képeket (18+os módban!) és figyeld magad...


Amugy budapestiként ez sztem nem rossz.

Ha szívesen dumálnál róla, hivd fel őket:

[link]


40 Ffi/meleg

2015. okt. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, h leszbikus vagy nem pusztán bi azok alapján, ahogy a fiús kapcsolataidról is írtál. Nincs ezzel probléma, el kell fogadni önmagad, hogy mások is elfogadhassanak. :)
2015. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!