Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak szerintetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? 19/Lány vagyok. És van egy másik lány akikkel szeretjük egymást, csak amikor először elmondtuk az én édesanyámnak, ő azt mondta hogyha nem szakítunk akkor kitagad, és azóta nem is beszél velem. Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elcuccolsz otthonról, és soha vissza se nézel. Ha anyád nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagy, akkor megérdemli, hogy egyedül haljon meg valami szociális otthonban.

(tudom, hogy ez baromi erős, de akkor is ezt gondolom)

2015. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A baratnőm meg az ő szülei azt mondták hogy szívesen látnak, ha úgy döntök hogy ott hagyom anyámékat. csak nem tudtam eddig hogy ez jó döntés e
2015. júl. 15. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább jöjjön meg az eszed! Mi kell még hogy rádöbbenj mekkora ... vagy?
2015. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
lol 3as. Már vártam mikor fut be az első kdnp szavazó -.-
2015. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3as..miben kapcsolatban jöjjön meg az eszem?
2015. júl. 15. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen anyám lenne én biztos hogy egy percig sem szeretnék többé vele élni, szóval nyugodtan kitagadhatna, örülnék is neki.
2015. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az sajnálatos hogy nem támogat ha a barátnőd szülei befogadnak akkor költözz szerintem anyukádnak megjön az esze.Ha úgy érzed ő az igazi és viszont szeret akkor ne mondj le róla.Előbb utóbb remélhetőleg anyukád másképp fog gondolkodni.
2015. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, elköltöztél?
2015. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!