Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen az mikor egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az mikor egy lány flörtöl egy másik lánnyal, és nem csak kedveskedik mi a különbség?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mért kedveskedne egy lány a másiknak?
2015. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexualitáson belül a társadalom jó része szabadelvűbben áll a lány-lány dologhoz, így náluk kicsit elmosódottabbak a határok flörtölés/kedveskedés között. A legegyszerűbb, ha rákérdezel, de ha nem mersz, akkor figyeld meg, hogy viselkedik az illető másokkal. Általában flörtölésnél több a fizikai kontaktus, a kedveskedésnél azonban érezni a megtartott távolságot, még akkor is, ha egy közvetlen emberről beszélünk.
2015. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A flörtölésbe beletartozik a kedveskedés is, de a flört ennél több, van benne egyrészt egy felhívás keringőre, meg némi játékosság is.


A baráti kedveskedés általában a szép a ruhád jó a hajad szint. Amennyiben lányok iránt érdeklődő lány vagy, ezeket nagyon óvatosan fogod osztogatni, mert sok csaj bepánikol tőle, már amennyiben tudja hogy mi a helyzet veled. (Nem, nem sokkal jobbak mint a fúk).


Ha viszont mint lány flörtölsz egy lánnyal, akkor erre ráadásként biztosan bedobsz még egy két kétértelmű viccet, vagy kulturális utalást. csak úgy mihez tartás végett, ugye tudod, hogy tudom hogy mi itt a tényállás... Láttál-e csirkét errefelé mostanság, van-e kockás flanelinged, kékre fested-e a hajad stb.


Elég egyértelmű, hogy "lehet tetszik a pólód, de a szobám padlóján jobban tetszene..."

2015. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez jó volt első, te kis buta. :D
2015. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Megcsókoltam a barátnőm miközbe simogattam is, ez most kedveskedés vagy flört volt? :O :D :'D

#1 voltam (18/L)

2015. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 jó, ez egyéni szociális probléma, de a legtöbben nem csak a barátnő/szexpartner kategóriára vadásznak.

Lehetsz te kedves valakivel hátsó szándék nélkül

2015. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!