Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 20 év feletti lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti lányok, ti próbáltátok már két pasival, lánnyal vagy párral? 25 (L)

Figyelt kérdés
Olyan lányok írjanak, akiknek van ilyen kategóriában tapasztalata. Pasik véleménye nem érdekel, tehát ne írjanak!

2015. nov. 2. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Fiú-lány párral próbáltam már és jó volt!


22 éves lány vagyok és a kolimban az emeleten túl oldalt van egy szép lány, elég jóképű, magas, jó arc barátjával együtt, aki gyakran bejár hozzá. A lánnyal és a 2 szobatársával jóban vagyok, ha van kolis ivászat (havi 1-szer mondjuk), akkor együtt vagyunk (egy szobában) általában, tehát ismerem mint közeli ismerőst, havert.


Ott a lány 20 éves, a srác azt hiszem 26. Egy piáláson, amin csak négyen voltunk, a negyedik ember elment WC-re és ekkor a lány lesmárolt engem, amit hagytam, aztán utána nem volt semmi. Később közösen írtak fb-on, hogy ha ez tetszett mehetne hármasban is a dolog. Benne voltam. A szobámban volt, amikor a szobatársaim hazamentek. Egész nap nyaltunk, szoptunk, dugtuk egymást. Mikor a srác már háromszor elélvezett és elaludt, akkor kinyaltam a lányt is és mi is vagy négyszer elélveztünk aznap. Szerettem hogy a srác velem is annyit foglalkozott, mint a barátnőjével és hogy a lány sem tűnt féltékenynek, mikor a srác velem volt.


Amúgy nem tartom magam nagy ri-.bancnak. 15 évesen vesztettem el a szüzességem és ezen a párocskán túl csak 2 férfival voltam az életben, mindkettő tartós kapcsolatban 1,5 és 2 évig. Még egyszer nem hiszem hogy vállalnék ilyet most, talán majd csak pár év múlva.

2015. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

"Amúgy nem tartom magam nagy ri-.bancnak."


Ezt nem csak a ri bancok csinálják....sok olyat ismerek, akinek első kapcsolatában alakult így.

2015. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem is izgat a hármas és a gruppen szex. :P :)
2015. nov. 2. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
2: Csak arra írtam, hogy nem össze-vissza kefélek a világba a mai napig sem és a tartós kapcsolatokat preferálom inkább.
2015. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is csak a párommal vagyok benne, nélküle soha. Ő is ennyire nyitott szexuálisan mint én, így közösen próbáljuk ki ezeket. :)
2015. nov. 3. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!