Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miben más a szex egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más a szex egy másik lánnyal, mint egy férfival? Van, ami jobb egy lánnyal, mint a pasival és fordítva? 18L

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne paráz. Nálam nincs jobb.
2014. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

A lányok sokkal gyengédebbek és sokkal jobb is velük :)

23 L

2014. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Gondolhatod hogy az alap, hogy a férfi beléd tud hatolni mélyre és közben csókolni, stb. A nő max kicsit tud be hatolni kézzel, vagy egy élettelen műanyaggal, és közben hasonlókat csinálni.

Azt lehetne mondani, hogy mindkét nemből vannak önzetlenebb és gyakorlottabb emberek. Míg lusta és csak a faját élvezetével foglalkozó is.

A hetero szex a nőknek(már amit hallottam bi csajtól) erősebb inger, több erősebb orgazmussal általában, ha mindkét nemből a jobb partnert választotta.

A homo tovább tart és gyengédebb valamivel.

Így mivel ő nem a gyenge nőire vágyott, hanem az erős férfira, ezért lett családanya később, és feleség is.

2014. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
A lányoknak nincs farkuk.
2014. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
De, van nekik az is.
2014. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően más szerintem, másként tud egy nő ingerelni, és főleg ösztönösen jobban tudhatja, mi jó egy nőnek. Miért kérded?
2014. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kipróbálnám egy nővel.
2014. nov. 1. 11:02
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom honnan indult az a tévhit, hogy a nő jobban tudja mi jó egy nőnek.

A nő azt tudja amit már csináltak vele és jól esett neki. én saját tapasztalatból tudom, hogy a nők sok dologról hiszik hogy kell nekik és közben meg fele akkora ingert se kapnak, mint amikor olyat kapnak, amit nem kértek és nem is gondolnák hogy jól esik nekik, mégis hatalmas orgazmushoz vezet.

Így a nő azt tudja mit akar, de azt nem, mi jó neki.

A hiszem van is egy olyan mondás, hogy "Vigyázz mit kívánsz, mert megkapod" vagy ilyesmi.

2014. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem jobb mint a másikkal:) , de merőben más élvezet...egy lány finomabban tud nyalni tapasztalataim szerint:), de nem bírnám hosszú ideig se pasi se lány nélkül sem.27 bi L
2014. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek #9-el. Nem jobb az egyik a másiknál csak más. ;)

Miben más? Hát mindenben. :D

2014. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!