Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szívesen megismerkednék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen megismerkednék a lánnyal de az elmúlt 1 évben 4 pasival volt kapcsolatban legalábbis facebookon ezt láttam és ezért megundorodtam tőle, mert állandóan más pasikkal képzelem el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Keress olyat, aki nem negyedévente cseréli a pasiját.
2014. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

4 milliót akartál irni? akkor helyes a szám:DD


Ismertem ilyen pasit, mint te:D

2014. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én igyekszem a legjobbat feltételezni mindenkiről az elején, így tiszta lappal indulhatnak. Te például veheted úgy, hogy azok a fiúk nem voltak megfelelőek egy kapcsolatra. Nyilván nem túl megfontolt a lány sem, de ez betudható a feltételezett életkorának is. Legyél vele türelmes, tanítsátok meg egymást a békés "együttélésre".
2014. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
miért baj ez? fiatalok vagytok, mindenki próbálkozik.
2014. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Erre csak azt tudom mondani, ha ez a finom ízlésednek nem felel meg, akkor ne ő utána vágyakozz.


Mai felvilágosult korban szerintem természetes az, hogy egy csaj fiatalon válogat és meri élvezi az életet, és ha egy srác nem becsüli kellőképpen, akkor nem marad mellette, hanem tovább lép.

2014. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Van akinek már az is kapcsolat, ha egy kijelölést elfogad a másik.


Szóval maradjunk a 4 milliónál-mint korrekt szám. És akor mindenki elköszönhet a másiktól, és kereshet mást, lehetőleg olyat, akit a kutya nem jelöl ki:D

2014. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Elkezdted már az ismerkedést és úgy tűnik, hogy nem nagyon tetszik az amit látsz. A folytatásban vagy beállsz ebbe a sorba a kiszemelted kegyeinek elnyeréséért, vagy továbblépsz és keresel egy másik sort. Ez pont olyan, mint egy nagyáruház pénztárainál a sorbanállás. Az egyik sorban előbb tudsz fizetni, mint a másikban, ha ügyesen méred fel a helyzetet és ha a szerencse is úgy akarja. Bárhol fizetsz, ugyan azt a minőséget kapod ellenértékül, amit már előzőleg belepakoltál a kosaradba.
2022. jún. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hagyd a csajt, úgyis csak csalódást okoz.
2022. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!