Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Teljesen abszurd helyzet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen abszurd helyzet?

Figyelt kérdés

sosem gondoltam, ilyen helyzetbe kerülök egyszer :D Sose fantáziáltam lányokról, nem volt bennem semmi leszbikus hajlam. Mindig pasikkal kezdtem,

Úgy két héttel ezelőtt, a legjobb barátnőmmel csaptunk egy görbe estét. Azt tudni kell róla, hogy tényleg nagyon szép lány. És a mai napig nem tudom, hogy de lefeküdtünk egymással.

Én próbáltam ezt az alkohol számlájára írni, de a barátnőm ( aki szintén eddig csak fiúkkal volt) folytatni akarta. És két napra rá rám mászott. Azóta többször lefeküdtünk, mert élveztem ez nem kérdés.. de megmondtam neki, hogy abba kell hagynunk, én kapcsolatot nem tudok elképzelni.

Tegnap viszont nekem esett, hogy elmondja a szüleimnek, a barátainknak ha nem maradok vele. Magyarul megzsarolt.

egyszerűen fel nem tudom fogni mi történik velem; azt se tudom most hányadán állok vele


heeeelpp


2015. nov. 5. 17:39
 1/6 anonim válasza:
100%
És mi lesz ha elmondja? Ha még tudná is "bizonyítani"(mert semmi rossz nem történt) akkor is kit érdekel?
2015. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
engem :D nem szeretném ha megtudnák, pláne a szüleim!
2015. nov. 5. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez most attól függ hány éves vagy, ha nagykorú, felnőtt nő, akkor a szüleidnek semmi köze a szexuális életedhez.

Barátnőnek meg el kell magyarázni, hogy ez szép és jó, szex mehet, mert élvezetes, de kapcsolatot ne akarjon (ezt pl. szex után mond neki).

Egyébként ha rólad elmondja, akkor róla is kiderül ... Vagy neki mindegy?

2015. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, azt csinálok amit akarok. De a szüleimnek ez hatalmas csalódás lenne, ezt tudom. Elég konzervatívak.

az ő szülei nem annyira és ő nem fél ilyen téren az egésztől..

Mondtam már neki sokszor, hogy részemről ez tényleg ennyi ,de egyre rosszabb

2015. nov. 5. 18:12
 5/6 anonim válasza:
100%
Miért tetszik nekem ez a történet? Valamiért eléggé izgató. Ejnye lányok, ezt jól elintéztétek. :D Nem semmi. Figyelj, nem vagy köteles aláfeküdni, hiába zsarol. Mndhatod neki azt, hogy ha nem áll le, akkor feljelented zsarolásért, hitelrontásért.
2015. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha elmondja nekik? Te meg elmondod, hogy csak kitalálta. Probléma megoldva. Valamint a kapcsolatot is meg kell vele szakítani, még arra is lehet hivatkozni, hogy ezt terjeszti rólad.
2015. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!