Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Mennyire fontos számotokra a szexualítás egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Magamból kiindulva , a jelenlegi párom mellett (aki fiú. nem sorolom be mag semmilyen kategóriába) megszoktam , hogy számomra fontos. De ha egy lánnyal lennék , felmerülne egy kis gond. Még pedig , hogy nagyon kicsi kezem van , és khm.. ujjazni azzal nem tudok/tudnék. De ha nekem fontos a szex/szexuális tevékenységek , akkor azt a páromnak is szeretném viszonozni. Így viszont necces dolog lenne..

Szóval a kérdés adott. (:



2015. szept. 27. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak ujjazásból áll az élet :) Vannak különféle játékszerek is, például a kétvégű dildó. Az egyik vége megy beléd, a másik a párodba, és ollózva izgathatjátok egymás csiklóját, amíg vennetek van a játék.


Izgalmas játék lehet még például a távirányítós tojás. Ruha alatt nagy tömegben érdemes vele játszadozni :)


Arról ne is beszéljünk, hogy akármilyen rövid ujjaid is vannak, a G pontját tudod vele masszírozni, miközben nyalod.

2015. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
engem jobban zavarna az, hogy ennyire nincs fantáziád...
2015. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nagyon fontos, és nem csak a kapcsolat elején. Több éve vagyunk együtt és nem csökkent a libidóm :D

Viszont a szex minősége és a kezed mérete (???) nem függ össze :D


21/L/L

2015. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahh, ez a kicsi a pöstöm kérdés női verziója. Szeressük ezt a kérdést.


Hát, azt tudom mondani, hogy a hossz nem számít, a vastagságon meg lehet javítani ha több ujjadat használod.


Egyébként meg mint előttem már megasszonták, van itt többféle opció is, van szájad, neki is van, vannak játékok, stb.


Meg hát az is lehet, hogy az ember csaja egy ilyen törékeny alkat, 160 centi meg 55 kiló, és kicsi lukba kicsi kulcs esete van, és pont összeillenek a dolgok?



Egyébként a fő kérdést megválaszolva fontos. Alapvetően három fő dolog van, ami nekem teljessé tesz egy kapcsolatot, az intellektuális összhang, az érzelmi és nem-szexuális intimitás, és a szex. Ha ezekből egy is hiányzik, akkor az rövid távon túlélhető, de azért nem hónapokig.

Kell hogy legyen testi vonzalom, kell hogy legyenek mély beszélgetések, és kell az is, hogy néha megöleljen, együtt aludjunk, stb.

2015. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég kicsi a kezem és ez nem befolyásolja a szexet és a barátnőm élvezetét. :)
2015. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem elég kicsi a kezem, de a lányok nagyon szerették eddig. A technikát kell elsajátítani.

Voltam már nagyobb kezű lánnyal, de mivel nem volt jó a technikája, ezért nem is tudtam elmenni tőle. :(


19/L

2015. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége mekkora kezed van..:D Én jelenleg bármilyen kezű csajszinak örülnék:$ :D 17/L
2015. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyok bármilyen kezű, mert kicsi/közepes a kezem... De szólj, ha megfelelek.. :D


19/L :D

2015. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bár nehezen kivitelezhető, de ott van a csiklók egymásnak dörzsölése is, ritmusra..
2015. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira mint a heteróknak.
2015. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!