Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Konditerem zuhanyzójában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konditerem zuhanyzójában rajtakaptam egy srácot, gáz nem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, az 5. kerületbe járok kondiba, épp végeztem, levetkőztem az öltözőben mentem zuhanyozni, nem hallottam, h meg lett volna engedve a zuhany. Bent egy 25 év körüli srác ép akkor "spriccelt" amikor beértem, és persze velem szemben volt. Baromi kellemetlen volt, neki is, de gondolom, h már úgy sem tudta volna kimagyarázni ezért csak zavartan nevetett és bocsánatot kért. Mondta, h feltakarítja és meg is. Nekem ez annyira vad volt, h felállt a farkam és nem tudtam hogy takargatni, ezt ő észrevette, és csak ennyit mondott: gondolom te is kivered. Ezután kiment a zuhanyzóból és ment haza. A zuhanyzó falak nélküli tulajdonképpen egy csempézett szoba 6 zuhanyfejjel.

Nem tudom miért de ott és még itthon is kicsaptam. Pedig baromi kellemetlen volt.

Valakinek hasonló dolog volt?



2015. nov. 26. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bi vagy akk miert gaz? Felizgultal... Ennyi
2015. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Engema pasimmal kaptál volna rajta, s nekem nem lett volna gáz....
2015. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ^^
2015. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Nem csinált semmi féle logika ellenes dolgot.

Izgat más férfival való secuális együttlét bármilkyen formában? Ha a válaszod igen, bisex vagy homosex vagy.

Ha nem csak érdeklődés szintjén vagy

2015. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Várjál, várjál, várjál...

"Nem tudom miért de ott és még itthon is kicsaptam."

Ott ugye nem a zuhanyzóban???

2015. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nem szívesen kerülnék ilyen helyzetbe. Mondjuk engem nem zavar a meztelenség hiszen minden nap munka után közös zuhiban tusolunk a kollégákkal, de nem izgulunk fel egymásra. Lehet te bisex vagy, ezért izgultál fel. Engem nem zavar, csak ne előttem tedd.

33F

2015. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én pont ugy viselkedtem volna az adott szituácioban mint te!most azt mondom hogy szeretnék egyszer én id igy járni mint te, de ha benne lennék ott akkor hirtelen meg kellemetlen lenne.
2015. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem estem volna zavarba. Mellé álltam volna :)
2015. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt egypár izgalmas helyem ahol bekaptam, de egy zuhanyzó még vissza van, szívesen segítenék valakin :)
2015. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
zuhanyozóban már én is csaptam ki
2015. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!