Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtakaptam a barátomat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a barátomat, hogy komolyabban flörtöl más lányokkal, volt ebből egy konfliktusunk és még én érzem magam rosszul az egész miatt. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve vagyok együtt a barátommal. Eddig nagyjából jó volt minden.Ő nagyon nyitott személyiség, sok lány ismerőse van, akikkel beszél is. Nemrég találtam pár bizonyítékot arra, hogy komolyabban flörtöl más lányokkal, exeivel is. Nekik nem említette hogy van barátnője.

Ez nagyon bántott engem, úgyhogy rákérdeztem nála, hogy megcsal-e stb. Komolyan elbeszélgettünk és a vége az lett, hogy azt állította sosem csalt meg tettekben, de tény, hogy szokott flörtölni más lányokkal és tartja a kapcsolatot pár exével is, de max néha-néha akarna összefutni velük, de nem szokott. Azt mondta nekem, hogy szeret és csak én kellek neki, de ne várjam el tőle, hogy megváltozzon. Legyen elég annyi, hogy szeret. Azt is mondta, hogy emiatt a kirohanásom miatt csalódott bennem.

Most elég idiótán érzem magam. Egyrészt nem vallott be teljesen mindent, mert a saját szememmel láttam néhány ilyen üzenetet és jóval több volt benne, mint egy kis beszélgetés, bár tény, hogy konkrétumokról nem esett szó. Végül nem szakítottunk egyenlőre. Nagyon bánt, hogy ilyeneket csinált a hátam mögött, kicsit megnyugtat, hogy azt állította, hogy szeret, de mi van ha csak hazudik? Amiatt és rosszul érzem magam, hogy csalódást okoztam neki, habár ez szerintem részemről jogos volt, plusz én már milliószor csalódtam benne. Fogalmam sincs miért érzek bűntudatot mikor nem nekem kellene, én hülye még többször bocsánatot is kértem tőle, míg ő tőlem egyszer sem. Annyira szánalmasnak érzem magam, hogy nem tudom elhagyni egyszerűen... :( Mit tehetnék? Adjatok valami tanácsot. 20/L



2015. aug. 23. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Csak muszájból van veled, mert még nincs jobb..


Akkor van ez.

2015. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem hagyd ott a pasid. Nem erdemel meg teged

19/l

2015. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon szeretheted ha még neked van lelkiismeret-furdalásod miatta. :/


Viszont ahogy az előttem szólók mondták, én is hagynám. Nem tudom miket olvastál azokban az üzenetekben, de ha olyan komoly ahogy állítod, akkor lehet nem éri meg folytatni a kapcsolatot.


Meg ami felhúzott: "Azt is mondta, hogy emiatt a kirohanásom miatt csalódott bennem. " Most komolyan, nem hogy örülne hogy normálisan és kompromisszumkészen leültél vele megbeszélni a dolgot... -.-"

2015. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Mit jelent ez a "milliószor csalódtam benne"?


Most akkor megcsalt, vagy nem csalt meg?

2015. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

En ezt egyszeruen elonteztem: megmondtam az elettarsamnak, ha kezd vmi noVel, akkor en azt jol meg fogom verni! ( Durva kuzDosportokat tanulok, ismerem a fajdalmAt.)

Akkor is megverem a not, ha A baratom nem utasitja el egyertelmuen es durvan.

Tudjak rolam a korulotte levok, hogy mire jarok. Eddig nem akaszkodott ra senki. :D

Sajnos az intelligensebb modszerek nem valtak be eddig. Igy valtottam. Ez most bevalt. Ugy latszik minden no felti az orrat meg a fogat a torestol. :D

2015. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös ezek másból nem értenek! Én is megmondtam a páromnak, hogy ha bármi ilyet tapasztalok, felkeresem és agyon verem a kummát, az se érdekel ha csücsülnöm kell érte, velem nem packázik senki és kész.
2015. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
írni akartam de már eltelt azóta egy csomó hónap
2016. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!