Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rajtakaptam apukámat valamin....

Rajtakaptam apukámat valamin. Nagyon cikin érzem magam, mit tegyek? Több lent.

Figyelt kérdés
Szóval. Mentem ki a fürdőbe és azt láttam hogy a .....t fotózza a telefonjával.Nyitott ajtónál. Szerencsére nem hallotta hogy jövök így gyorsan visszamentem a szobámba. Már a múlt héten is volt, hogy mentem ki a konyhába és valamit csinált a telefonján (háttal volt) és mikor hallotta hogy jövök nagyon megijedt de akkor még nem tudtam mit csinál.Egyébként már többször megcsalta anyukám szóval szerintem nőknek küldözgetheti.
2015. jún. 10. 18:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Szép női lehetnek apádnak, most komolyan, ez egy új udvarlás, hogy virág helyett a péniszéről képet kapnak? Nem neked ciki, ne foglalkozz vele.
2015. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Ráférne édesanyádra és édesapádra egy párterápia, feltéve hogy nem nyitott kapcsolatban élnek.
2015. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
De hogy lehet ennyire undorító? Emellett alkoholista is úgyhogy a legjobb lenne ha eltűnne a g...cibe, nem kell ide semmilyen terápia!
2015. jún. 10. 18:55
 4/44 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező (#3), csak nehogy aztán téged "tüntessenek el"...
2015. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
10%
Nem fog eltűnni. Ott lakik és anyád benyeli ezt a viselkedést. Nem apád hibája, hogy ott rontja a levegőt, hanem drága jó édesanyádé, aki ezt elfogadja. Ha valakit okolni akarsz, amiért ezt kell nézned fürdőben, konyhában, akkor nézz rá anyádra! Ő a gyáva, nem apád. Ő éli a kis életét, azért, mert megteheti. Nektek kell lépni, ő nem fog, neki ez így kényelmes.
2015. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
60%
Anyukáddal beszéltér erről? Ha megcsalja és tényleg már nem szeretik egymást akkor mi értelme együtt élniük?
2015. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
60%

Közöld anyukáddal szerintem amit ma láttál és hogy ha csak miattad vannak már együtt, akkor nem muszáj részedről..sőt

apukád meg egy tapló, én nem vonultam volna vissza, hanem jó nagy zajt csaptam volna, hogy észrevegyen.. és meg is mondtam volna neki, hogy undorító , ne nyitott ajtónál csinálja...

2015. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
56%
Igaz, valóban foghatja magát a Kérdező meg az anyja, és el is mehetnek, biztos nincs semmi akadálya...
2015. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, 8-as, valóban biztosan "mindent megtettek", hogy ne kelljen így élniük, csak hát ugye a körülmények miatt nem megy, meg blbalbabla... (Szokásos kifogás hegy a megoldás helyett.)
2015. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy ember szar, azok a hibásak, akik vele élnek?
2015. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!