Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 20 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok, és szerelmes vagyok évek óta egy olyan nőbe, aki kora alapján bőven az anyám lehetne, amúgy full hetero. Hogyan tudnám már végre elfelejteni?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg hasonló helyzetben nincs/nem volt?
2015. dec. 3. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben. Legelőször egy lány osztálytársamba, aztán egy külföldi lányba (neten beszélgettünk) lettem szerelmes. Ha tényleg semmi esélyed nála, akkor csak egyet mondhatok. Az idő megoldja a problémát, egy idő után elmúlik az érzés. Esetleg ha valami hobbiba, elfoglalatságba nagyon belefeledkezel, az is segíthet. :)

19N

2015. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!