Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit érez az aktív partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez az aktív partner amikor először análozik fiúval? Mennyire képes behatolnia? Az aktív vagy a passzív élvezi jobban? Melyikkel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki mire gerjed. Van akinek az alárendelt szerep fekszik, (paszív), és van akinek az irányító, (aktív)

Neked kell tudnod, mit érzel.

2015. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elso behatolast az aktiv elvezi jobban.
2015. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha finoman csinálják a passzív is élvezheti. Én passzívval kezdtem és hálisten az akkori partnerem nagyon türelmes volt, az első együttlét mennyei volt. És most már uninak tartom magam, mindkettőt nagyon szeretem, adni is és kapni is. :D

20/F

2015. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én idáig csak passzív voltam, de mindig nagyon élveztem pedig már elég sokszor kaptam a popsimba. Engem csak ez a szerep vonz, aktív nem is szeretnék lenni. Szerintem, azt csináld alőször, amelyik jobban izgat. 20/f
2015. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!