Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, érdemes-e továbbr...

Allenka kérdése:

Szerintetek, érdemes-e továbbra is várnom rá? (Sürgős)

Figyelt kérdés

Fontos az egész történethez azt tudni, hogy én is most 19 éves vagyok, és az illető lány is annyi. Az egész nagyjából 1-1,5 hónapja kezdődött, amikor egyszer csak elkezdtünk beszélgetni facebookon, a lány kezdeményezése által, aminek én természetesen nagyon örültem, mert nem is számítottam erre. Még azon a héten megtörtént az első találkozás is, ami nagyon jól sikerült, teljesen másnak ismertem előtte a lányt, de a randin úgy éreztem, hogy ki tudott teljes mértékben bontakozni, és nagyon jól éreztük egymással magunkat. Minden szépen ment, úgy ahogy annak mennie kellett, voltak még találkozások, majd két buliban is kavartunk egymással. Most így egy hónap elteltével is tartjuk a kapcsolatot, bár én már úgy éreztem , hogy ennyi idő alatt most már több is lehetne köztünk, nem hogy lefeküdjek vele, vagy ilyesmi, ez meg sem fordult a fejemben, csak, hogy esetleg lehetne a barátnőm.


Aztán a tegnapi napon elhatároztam, hogy beszélek vele erről mert nem tudom mit gondoljak. Az a baj, hogy gyakran úgy érzem hogy a közösségi élete a barátokkal előrébb való mint én vagyok, és ez néha nem is lenne baj, de szinte állandóan így van. Azt mondta, hogy szereti az olyan csávókat akik után neki kell rohanni, ez történt az én esetemben is. Aztán nagyon meglepődtem, mert azt mondta, hogy nem szereti a meglepetéseket, és én ezt meg is érteném, de én is vittem neki virágot mikor találkoztunk, meg ilyenek, de melyik lánynak ne esne jól egy ilyen?


A beszélgetés végén, teljesen egyenesben megkérdeztem tőle, hogy jó-e az amit csinálok és csináljam-e tovább, vagy hagyjam az egészet mert felesleges küzdenem érte. Azt válaszolta, hogy majd kialakul ő nem szól bele hogy mit akarok csinálni,ha akarok kavarjak nyugodtan másokkal<-- ezt meg teljesen egyértelműen ironikusan mondta, ki nem állná ha így lenne.


Egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta, szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit tegyek. Csináljam tovább mert célt fogok érni, vagy nem érdemes tovább hajtanom érte? Csak értelmes válaszokat küldjetek legyetek oly szívesek, köszönöm mindenkinek aki segít.



2014. ápr. 26. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
akar tőled vmit, csk várja h te tedd meg az első lépést
2014. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
odáig olvastam el, hogy 19 éves fiú vagy aki egy lányra vár-na! akinek van már némi élettapasztalata az tudja, hogy egyetlen egy lányra sem érdemes várni!
2014. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-nek, De mégis miféle első lépést? Az rendben van hogy ő hívott el találkozni először aminek örültem is, de aztán én is elhívtam és ugyanúgy találkoztunk, meg tegnap ezzel a beszélgetéssel is úgy gondolom hogy tettem egy fontos lépést annak érdekében hogy láthatja, hogy komolyan gondolom a dolgokat.
2014. ápr. 26. 12:39
 4/6 A kérdező kommentje:
2-nek, ez rendben van és van ebben igazság is, akkor annyit nem értek egészen, hogy látom rajta, hogy érdeklem, mégis azt mondja, hogy majd ki alakul.. Az ilyennel aztán tényleg el lehet bizonytalanítani az embert.
2014. ápr. 26. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Busz és nő után soha nem futunk, úgy is jön a következő


Tipikus sült galamb effektus.

2014. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, Én tudom, hogy ez lenne a legkönnyebb dolog, de a legnehezebb is, főleg úgy, hogy látom hogy a helyzet nem reménytelen, de mégsem értem, és nem tudom mit kéne tennem
2014. ápr. 26. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!